Loca Ataşehir / Renk Yapı

Renk Yapı firmasının Loca Ataşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Loca Ataşehir

Loca Ataşehir projesinde yaşam Kasım 2018'de başlıyor

Konut Projeleri Eda Yalçın 24.07.2017
Renk Yapı tarafından hayata geçirilen Loca Ataşehir projesi 60 daireden meydana geliyor.
Renk Yapı tarafından hayata geçirilen Loca Ataşehir projesi 5 bin metrekarelik arsa üzerine inşa ediliyor. Toplam 60 daireden meydana gelen proje 4 adet bahçe katı daire, 28 adet A tipi daire, 28 adet B tipi daireden meydana geliyor. 3+1 ve 4+1 şeklinde daire alternatifleri bulunan projede daire büyüklükleri 204 ile 219 metrekare arasında değişiyor. Kasım 2018'de teslim edilecek olan projenin daire fiyatları 690 bin liradan başlayıp 890 bin liraya kadar yükseliyor.

Çiğli'nin Ataşehir Mahallesi'nde inşaa ettiği 60 dairelik projede Loca Ataşehir adını veren Renk Yapı zengin sosyal alanlara yer veriyor. Loca Ataşehir'de geniş yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sinema odası, hobi odası gibi birçok sosyal alanı barındıran proje kaliteli bir yaşam alanı sunuyor. Aile yaşantısına uygun olarak tasarlanan projede 1+1 ve 2+1 dairelere yer verilmedi. Geniş metrekarelik dairelerde kış balkonuna yer verildı. Konumuyla dikkat çeken proje otobana direk bağlantısı bulunan Loca Ateşehir çevre yoluna 200 metre, İZBAN Çiğli'ye 600 metre, Kent Hastanesi'ne 1,5 kilometre, Mavi Bahçe'ye 2 kilometre, Doğa Koleji'ne 2 kilometre, Katip Çelebi Üniversitesi'ne 5 kilometre mesafede yer alıyor. 

 

loca ataşehir renk yapı