Sinpaş Liva

Liva'da 426 bin TL'ye hemen teslim 2+1!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 23.10.2015
Sinpaş Liva projesinde hemen teslim 2+1 ve 3+1 daireler sakinlerini bekliyor.
Sultanbeyli'de hayata geçirilen Sinpaş Liva projesinde hemen teslim avantajıyla sonbahar kampanyası başladı. 2+1 ve 3+1 yaşam seçeneklerinde peşin ödemeye yüzde 20 indirim imkanı sunuluyor. 

Göl ve bahçe keyfini birleştiren Sinpaş Liva'da yaşayanlar göl kenarında yer alan yürüyüş parkurları, kış bahçeleri ve pek çok sosyal aktivite olanağından yılın her döneminde yararlanabiliyor. Yaşamın başladığı sitede yetişkinler ve çocuklar için kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, saunalar, Türk hamamı ve birçok ayrıcalık sıralanıyor. 

sinpaş liva son hali

Yüzde 20 indirim ve firma bünyesinde 48 ay vade

Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Liva'da sonbahar kampanyası kapsamında tamamı peşin ödemede yüzde 20 indirim ve şirket bünyesinde 48 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. 113 metrekare 2+1 dairelerin fiyatları 426 bin 560 TL'den, 133 metrekare 3+1 dairelerin fiyatları ise 496 bin 480 TL'den başlıyor. 

52 bin metrekare arsa alanının 17 bin 600 metrekaresi yeşil alandan, 5 bin metrekaresi ise doğal göletten meydana geliyor. Toplamda 875 konutun bulunduğu sitede yaşam başladı.

Sultanbeyli'ye 3 ayrı metro hattı

Yeni yollar ve metro hattıyla bölgenin ulaşımının daha da kolaylaşması beklenirken bu yılın mayıs ayında İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın metro ile ilgili söyledikleri şöyle;

"Her mahalleye en fazla yarım saat mesafede metro istasyonu olsun. Sultanbeyli'ye yapılacak 3 ayrı metro hattıyla buradan Üsküdar'a, Kartal'a, Kadıköy'e ve Avrupa yakasında istediğiniz yere metroyla hızlı ve konforlu bir şekilde gidebileceksiniz. Rabbimiz bu hizmetleri bize bahşetti. İnşallah 2 metro hattımızı 2019'da tamamlayacağız."

Sinpaş Liva