Liv Marmara / Liv Yapı

Liv Yapı firmasının Liv Marmara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
liv marmara

Liv Marmara'da 179 bin liraya 1+1 daire fırsatı!

Konut Projeleri Emine Pile 17.10.2016
İnşaat sektörünün güvenilir markalarından Liv Yapı, Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Liv Marmara projesi ile kazanç dolu bir yaşama kapı açıyor.
İstanbul'un en hızlı değer kazanan ilçelerinden Beylikdüzü'nde yükselen proje sağladığı yüksek prim avantajlarıyla konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Kalekent projesinden sonra Liv markasını Beylikdüzü'nün Marmara Denizi tarafına taşıyan Liv Yapı, yeni projesi Liv Marmara ile lansman sürecini başlattı. 

Marmara Denizi'ne hakim bir noktada konumlanan ve yüksek standartlarda bir yaşam sunan proje, yaklaşık 10 bin metrekarelik arsa üzerinde, 495 konut 34 ofis ve 10 cadde mağazasından oluşuyor. 

Bölgede küçük daire ihtiyacına cevap verme amacıyla hayata geçirilen Liv Marmara projesinde daireler 1+1 ve 2+1'den oluşuyor. Marmara Denizi'ne yakın bir mesafede yükselen Liv Marmara'da daireler birinci kattan itibaren deniz ve peyzaj manzarasına sahip. 

AYDIN, “KAZANÇLI BİR YATIRIM FIRSATI SUNUYORUZ”

Avrupa Yakasının yeni cazibe merkezi Beylikdüzü'nün geleceğin en değerli  bölgeleri arasında yer alacağını belirten Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın; “Liv Marmara projemizi Beylikdüzü'nde markalı projelerin yer aldığı İhlas Marmara 1 projesinin yanı başında konumlandırdık. Deniz manzaralı dairelerimizin yer aldığı projemizde konut alıcılarına kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz. Projemiz kesintisiz deniz manzarasına hakim bir noktada yer alıyor. Bölgede küçük daire ihtiyacını karşılamak için Liv Marmara'da 1+1+ ve 2+1 dairelere yer verdik. Projemizden konut ya da dükkan alanlar birkaç yıl sonra yatırımlarını katlayacaktır'' dedi.

tamamlandığında 1+1 dairelerin minimum 1.000 TL'den kiracı bulması beklenen proje sahile oldukça yakın bir mesafede yükseliyor. 

DENİZ MANZARALI DAİRELER

Yeni ve modern bir yaşam merkezi olarak kurgulanan Liv Marmara; peyzajı, konforlu yaşam alanları ve özellikli konumu ile dikkat çekiyor.

    Birbirine entegre 3 bloktan oluşan  Liv Marmara projesinde 495 konut 34 ofis ve 10 cadde mağazası yer alıyor. Tamamı 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı projede 7 farklı 2+1 daire tipi bulunuyor. Liv Marmara'da 1+1'ler 60 metrekare, 2+1 daireler ise  87-133 metrekare arasında değişiyor.

YÜKSEK STANDARTLARDA YAŞAM VADEDİYOR

Proje zengin yaşam alanlarıyla da dikkat çekiyor. Liv Marmara'da yer alan masa tenisi, mini golf, bilardo, futbol ve basketbol sahaları,  fitness, sinema, çok amaçlı stüdyo, toplantı odası, açık hava sineması, bisiklet parkı, teras kafe, misafir odaları, 7/24 güvenlik, resepsiyon hizmeti ve mağazalarıyla modern bir yaşamı yatırımcılara sunuluyor.

Tamamen 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan proje bünyesinde yer alan birbirinden farklı sosyal aktivite alanlarıyla size evinizden uzaklaşmadan eğlenceli vakit geçrebileceğiniz aktivite seçenekleri sunuyor.

YÜZDE 20 PEŞİNAT, YÜZDE 0,70 VADE İMKANI 

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor.
Esnek ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim avantajı sunan Liv Yapı'da 1+1 daireler 179 bin TL'den başlıyor. Firma, Emlak Konut GYO'nun tarihi kampanyasını kendi projesine uygulayarak yüzde 20 peşinat, yüzde 0,70 vade ve 120 aya kadar taksit imkanı da sunuyor.

Liv Yapı bünyesinde ayrıca yüzde 25 peşinata 36 ay, yüzde 50 peşinata 50 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor. 

ULAŞIM AÇISINDAN AVANTAJLI BİR KONUMDA 

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Liv Marmara, toplu taşıma imkanlarının  yer aldığı İstanbul'un en işlek ulaşım aksı E-5'e, Sağlık Kurumlarına, Eğitim Kurumlarına ve AVM'lere yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

Beylikdüzü Sahili, Beylikdüzü Metrosu, Türkiye'nin en büyük liman işletmesi olan Ambarlı Limanı, West Istanbul Marina, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonların çevrelendiği bir bölgede yer alan proje, konumuyla yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.

İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği Liv Marmara projesinin Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

Liv Marmara Lİv Yapı Liv Marmara Belikdüzü fiyatlar