Levent Life Residence 2 / Baray

Baray firmasının Levent Life Residence 2 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Levent Life 2 kuleleri

Levent Life 2 projesinde satışlar başladı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 29.01.2015
İmaj İnşaat'ın hayata geçirdiği Levent Life'ın ikincisi satışa çıktı. Levent Life 2, Baray, İmaj İnşaat ve Svot Yapı ortaklığında gerçekleştiriliyor.
Levent Life 2, ulaşım kolaylığı, hızla değer kazandıran lokasyonu ve insana katacağı ayrıcalıklarla şehir merkezi Levent'te iki kule olarak yükseliyor. 

Zengin sosyal donatılara sahip, A+ konseptte, 144 konuttan oluşan Levent Life Residence 2'de 58 metrekareden 232 metrekareye kadar farklı tercihlere hitap eden 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse konut seçenekleri bulunuyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=levent+life+2'>levent life 2</a>

A+ ofis ayrıcalığına sahip, 64 ofisten oluşan Levent Life Office'te 107 metrekare ile 1.000 metrekare arasında değişen ofis alternatifleri sizleri bekliyor. 

Levent Life 2 ne zaman teslim edilecek?

Baray İnşaat, İmaj İnşaat ve Svot Yapı ortaklığında inşa edilen projede teslimlerin 2016 sonunda yapılması hedefleniyor. İnşaat alanı 17 bin 405 metrekare olan Levent Life 2, 25 kattan meydana geliyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=levent+life+2'>levent life 2</a> kat bahçeleri

Sosyal alanları ve hizmetleri

Levent Life 2 içerisinde; yüzme havuzu, kafe, restoran, oyun odası, kuru temizleme, fitness salonu, buhar odası, sauna, sağlık odası, resepsiyon, depo arşiv alanları, kat bahçeleri ile pek çok sosyal alan sıralanıyor. 

Projede vale hizmetleri, teknik servis, catering hizmetleri ve kargo – posta dağıtım merkezi gibi hizmet verilecek.

Levent Life 2 İletişim Bilgileri;

Web: http://leventlife.com/
Telefon: 444 59 58

Levent Life levent life 2 imaj inşaat