Lens İstanbul

Lens İstanbul daire fiyatları!

Konut Projeleri 05.05.2017 15:46

Lens Yapı imzasıyla Kurtköy'de hayata geçirilen Lens İstanbul projesinin fiyatları 295 bin liradan başlıyor.

Lens Yapı tarafından Kurtköy'de hayata geçirilen Lens İstanbulprojesi 1.162 adet konut ve 85 adet mağazadan oluşuyor. Proje Kurtköy'de 33 bin metrekarelik arsa alanına inşa ediliyor. İçerisinde 1+1'den 4+1'e kadar daire tiplerini barındıran Lensistanbul projesi, Sabiha Gökçen Havalimanı'na komşu konumda inşa ediliyor.

Kurtköy'de hayata geçirilen Lens İstanbul projesinin yapımcı firması olan Lens Yapı, Aydınoğlu Grup, Mah Havacılık, Ortadoğu Grup ve Renium Yapı'nın bir araya gelmesiyle oluşuyor.

Lens İstanbul projesi fiyatları

Lens İstanbulprojesinde çocuklu aileler için çocuk oyun alanları gibi hizmetler yer alırken spor yapmayı seven konut sahipleri için fitness merkezi bulunuyor.

Lens İstanbul? Fiyat Listesi
Daire Tipi Fiyatları
1+1 295 bin liradan başlıyor
2+1 475 bin lira 750 bin lira
3+1 743 bin lira 920 bin lira
4+1 1 milyon 350 bin lira 1 milyon 389 bin lira

Lens İstanbul projesi ödeme planı

Yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma imkanını sunan projenin ödeme seçenekleri; yüzde 5 peşinatla, 60 aya kadar vade farksız ödeme, Tamamı peşin ödeme ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim uygulaması bulunurken Ayrıca yüzde 50 peşinatla ev sahibi olma imkanı da bulunuyor. Yüzde 50 peşinat ödemesi ve kalan tutar Eylül 2018'de ödemeyle sıfır faizle konut sahibi olmak mümkün.

Lens İstanbul projesi nerede

Lens İstanbul projesi, Sabiha Gökçen Havalimanı'nın karşı konumda hayata geçirilirken TEM otoyolu ve metro istasyonlarının da yanı başında yer alıyor. Ayrıca Kurtköy'de Worl Atlantis AVM'ye de komşu konumda olan proje, Viaport Alışveriş Merkezi, Yenişehir Aile Sağlığı Merkezi gibi alanlara da yakın konumda inşa ediliyor.