Helenium Boutique / Başarır İnşaat

Başarır İnşaat firmasının Helenium Boutique projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Helenium Boutique

Kurtköy’de yeni bir başlangıcın kapıları açılıyor!

Konut Projeleri Emine Pile 03.04.2015
İstanbul Anadolu Yakasın’nın en hızlı gelişme gösteren bölgelerinden Kurtköy’de hayata geçirilen Helenium Boutique, butik bir yaşam tarzı sunuyor.
İstanbul'da planlı kentleşmeye model olarak yükselen Pendik Kurtköy'de inşa edilen Helenium Boutique, gerek mimari yapısı gerek de ulaşım kolaylığı ile dikkat çekiyor. 

Başarır İnşaat tarafından 6 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen ve 4 blokta toplam 148 daireden meydana geliyor. Kurtköy bölgesinin en cazip noktalarından birinde yükselen ve yapımı planlanan Yakacık bağlantı yoluna, hastane, üniversite, Teknopark, Sabiha Gökçen Havaalanı gibi pek çok önemli noktaya oldukça yakın konumda bulunması ile de birçok avantaj sağlıyor.   

Aydos Ormanı eteklerinde yer alan Helenium Boutique ölçülü bir modern yapılaşmaya öncülük ediyor. 

Tüm merkezlerin merkezinde!

Aydos Ormanı'na komşu olan proje TEM Otoyolu'na, Sabiha Gökçen Havalimanı'na, Viaport'a sadece birkaç dakika ve önde gelen eğitim kurumlarına sadece birkaç dakika mesafede yer alıyor.

Hemen her bütçeye ve ihtiyaca uygun daire seçenekleri sunan Helenium Boutique'de 1+1'den 3+1'e kadar daireler yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 65 metrekare ile 191 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projede teslimlerin ise Aralık 2016'da yapılması planlanıyor. 

Emine Pile/Emlaktasondakika.com 

Helenium Boutique Kurtköy Helenium Boutique