Mai Residence / Fer Yapı

Fer Yapı firmasının Mai Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kurtköy

Kurtköy Paragon ile oturduğunuz yerden kazanın!

Konut Projeleri Emine Pile 01.03.2015
Küçükçalık İnşaat, Anadolu Yakası’nın son dönemde hızla parlayan bölgesi Pendik’te yüksek yatırım getiren bir projeye imza attı.
Kurtköy'de hayata geçirilen Kurtköy Paragon, geniş teras ve balkonlarıyla ev sahibi olmak isteyenlerin ihtiyaçları değerlendirilerek tasarlandı. Az katlı mimarisiyle bölgeye yeni bir soluk getiren Kurtköy Paragon projesinde her türlü sosyal donatıya yer verildi.

10 bin 70 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen proje 1+1, 2+1 ve 3+1 daireden meydan geliyor. Her türlü sosyal donatı alanlarına yer veren Kurtköy Paragon, 171 daire ve 4 villadan meydana geliyor. Zemin+4 ve 7 katlı iki blok halinde tasarlanan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri bulunuyor.

Mimari tasarımı Ömer Çamoğlu imzasını taşıyan projede sosyal donatılar arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, sauna, Türk hamamı, kafe, çocuk oyun alanı, açık ve kapalı otopark ile güvenlik mevcut bulunuyor.

Projede daire teslimlerinin ise Mayıs 2016'dabaşlaması planlanıyor. 

Kurtköy Paragon Residence İletişim Bilgileri;

Web     : http://www.kurtkoyparagon.com.tr/
Telefon: 0216 482 99 00

Kurtköy Paragon Kurtköy daire fiyatları Ömer Çamoğlu