Kriya Time Tuzla / Satya Yapı

Satya Yapı firmasının Kriya Time Tuzla projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kriya Time Tuzla

Kriya Time Tuzla’da yüzde 5 indirim fırsatı!

Konut Projeleri Emine Pile 23.11.2015
Satya Yapı tarafından Tuzla’da hayata geçirilen Kriya Time Tuzla projesi peşin ödemelerde yüzde 5 indirim fırsatı sunuyor.
Tuzla'da 8 bin 215 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Kriya Time Tuzla projesi az katlı mimarisi ile dikkat çekiyor. Toplam 188 daireden meydana gelen projede bahçe katı da mevcut bulunuyor. Her ihtiyaca uygun olarak tasarlanan dairelerden oluşan Kriya Time Tuzla'da 1+1'den 3+1'e kadar farklı seçenekler yer alıyor. 

165 bin liraya daire!

Daire büyüklüklerinin 53 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projede daire fiyatları 165 bin liradan başlıyor. En yüksek daire fiyatı ise 425 bin lira bulunuyor. Kriya Time Tuzla'da peşin ödemelerde yüzde 5 oranında indirim uygulanıyor. Ayrıca yüzde 50 peşinatla 36 ay vade farksız taksit yapılıyor.

Yüzde 60'ı yeşil alan ile çevrili olan Kriya Time Tuzla'da kapalı havuz, fitness, buhar odası, sauna, kreş, çocuk oyun alanları, kamelyalar, yürüyüş alanı, meyve ağaçları, süs su göletleri, zengin peyzaj alanı, 24 saat güvenlik, kapalı devre kamera sistemi, kapalı otopark bulunuyor. 

Kriya Time Tuzla Az katlı mimarisi ile dikkat çekiyor