Kriya Time Tuzla / Satya Yapı

Satya Yapı firmasının Kriya Time Tuzla projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kriya Time Tuzla

Kriya Time Tuzla'da fiyatlar 165 bin liradan başlıyor

Konut Projeleri Emine Pile 20.11.2015
Satya Yapı tarafından İstanbul’un değeri hızla yükselen ilçelerinden Tuzla'da inşa edilen Kriya Time Tuzla lansman öncesi fiyatları ile dikkat çekiyor
‘'Tuzla'da sizin ve aileniz için mutluluk zamanı'' konsepti ile hayata geçirilen Kriya Time Tuzla projesi Tuzla'nın en değerli arsalarından birinde yer alıyor. Tuzla Hızır Reis Caddesi üstünde gözde lokasyonu ile trafik ve yol gürültüsü olmayan ancak çok kolay ulaşılabilen bir konumda yer alan proje 6 katlı 7 blokta toplam 188 konuttan oluşuyor. Bölgedeki en kaliteli ve en modern mimariye sahip olacak olan proje Tuzla'yı yıldızlaştırırken, iç mimarisi ile de yaşam alanınızı, doğal alanınıza dönüştürecek.

Kriya Time Tuzla'yı, yaşamayı seveceksiniz

Proje toplam 8.200 metrekare dönüm üzerinde, 22.000 metrekare inşaat alanına sahip. Kriya Time Tuzla'da; 7 tip ve 6 çeşit metrekarede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yanı sıra her tip daire için bahçe katlı daire seçenekleri de bulunuyor.

Kriya tuzla

Satya Yapı tarafından Tuzla'da 6 blok olarak yükselen Kriya Time Tuzla projesi...

Kriya Time Tuzla'da, keyifli yaşam...

Kriya Time Tuzla'yı,tasarlarken daire sahiplerinin en önemli ihtiyaçlarından yola çıkarak, farklı alanlardaki mimarların tecrübeleri uyum içinde bir araya getiren projede; % 60 yeşil alanda zengin peyzaj çalışması, meyve ağaçları, kapalı yüzme havuzu, fitness center, buhar odası, sauna, çocuk oyun alanları,kreş, süs havuzları ve barbekü alanı, yürüyüş alanı, kamelyalar, kapalı otopark, kapalı devre kamera sisteminin yanı sıra 24 saat güvenlik mevcut.

Kriya Tuzla Evleri

İstanbul'un hızla değer kazanan ilçelerinden Tuzla'da inşa edilen Kriya Time Tuzla'nın blokları...

Daire fiyatları 165 bin TL'den başlıyor 

Bütün bu özellikleri ile Kriya Time Tuzla, lansman öncesi satış fiyatlarıyla da fark sunuyor. 1+1 dairelere 165.000 TL, 2+1 dairelere 252.500 TL,  3+1 dairelere ise 362.500 TL'den başlayan fiyatlar ile sahip olabilir, İstanbul'un parlayan yıldızıTuzla'nın keyfini aileniz ve dostlarınızla doyasıya yaşayabilirsiniz.

Pendik ve Kartal'a da gelecek 

Tuzla'da modern bir yaşamın kapılarını açan Satya Yapı, ayrıca yeni proje yatırımları ile de dikkat çekiyor. Kriya Time Kartal ve Kriya Time Pendik projelerine de başlayacak olan firma İstanbul'un değer kazanan bölgelerinde hızla yükselmeyi hedefliyor.   

Kriya Time Tuzla Satya Yapı