koru florya projesinin havadan görünümü

Koru Florya satış ofisi bayramda da açık olacak

Konut Projeleri 22.07.2014 15:43

Florya'da inşa edilen projenin satış ofisi Ramazan Bayramı'nda da hizmet verecek

İstanbul'un en nezih semti Florya'da konumlananKoruFlorya, deniz, göl ve orman manzaralı ev hayali kuran, konfor ve kaliteyi tercih edengeniş aileleri bayramda satış ofisine bekliyor. KoruFlorya'dayaşamın Temmuz ayında başladığını müjdeleyen satış ofisi,Ramazan Bayramı'nın 2. günü potansiyel ev sahiplerini ağırlayacak. 

Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığınınTOKİ işbirliğiyle, Florya Atatürk Ormanı'na komşu konumda hayata geçirdiği lüks konut projesi KoruFlorya'nın satış ofisi, bayramın 2. günü açık olacak.Deniz, göl ve orman manzarasıylametropolden uzak bir yaşam sunan proje, şehrin merkezine yakın olmayı isteyenlere ise E-5, TEM ve sahil yolu alternatifleriyle ulaşım kolaylığı sağlıyor. 

Yakaladığı satış grafiğiyle TOKİ'den 8 kez ciro şampiyonluğu elde eden, ünlü İngiliz mimarlık ofisi Broadway Malyan imzalı KoruFlorya'nın Satış ve Pazarlama Koordinatörü Belgin Özyurt, “KoruFlorya'da yaşam başladı. KoruFlorya'nınsakinlerine rezidans konforunda, müstakil ev kadar sıcak, çağdaş ve ayrıcalıklı bir yaşam sunuyoruz. Projeyle ilgilenen misafirlerimizi Ramazan Bayramı'nın 2. günü satış ofisimize bekliyoruz. Tecrübeli ekibimiz misafirlerimize projeyle ilgili her türlü bilgilendirmeyi yapacaklar” dedi. 

3+1'den 7+2'ye uzanan 298 konutlukKoruFlorya projesigeniş metrekareleri ve kullanışlı mimarisiyle geniş ailelere konfor ve lüksü yaşatıyor. Yerden 17 metre yüksekte avm üzerinde konumlanan bahçe katlarında, yere kadar cam cepheler sayesinde mutfaklar hem aydınlık hem de manzara ve güvenlik avantajı sunuyor. Yemek odasına mutfak cumbasından çıkılabilmesi de servis kolaylığı sağlıyor. 
KoruFlorya'dadubleks dairelerin her katında mutfak ve salon var. Hem üst hem de alt kat için ayrı ana giriş kapılarının bulunduğu dublekskat planlarıev sahibinin dairesini daha verimli kullanmasını sağlıyor.Proje geniş ailelere çift salon ve hizmetli odası avantajı da sunuyor.

KoruFlorya'nın kaliteli, fonksiyonel ve estetik marka karmasını; VenetaCucine mutfak dolapları ile Miele marka ankastre fırın, davlumbaz, ocak, mikro dalga fırın ve bulaşık makinesi tamamlıyor. Seramiklerinde ünlü İtalyan moda markası Valentino imzası olan projede; HansGrohe marka armatürler, Geberit marka rezervuar ve Helios marka tavan havalandırma fanları kullanıldı.