koordinat çayyolu

Koordinat Çayyolu'nun örnek daireleri etkinlikle tanıtıldı

Konut Projeleri 26.09.2017 15:07

??Ankara’nın en gözde projelerinden Koordinat Çayyolu’nda, yeni satış ofisi ve örnek daireler kompleksi, düzenlenen etkinlikle tanıtıldı.

YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya başta olmak üzere katılımcılarla birebir ilgilenen firma ve satış ofisi yetkilileri, Koordinat Çayyolu'nun geldiği son aşama hakkında bilgi aktardılar.

??Ankara'nın en çok konuşulan konut projelerinden biri olan Koordinat Çayyolu'nda, lokasyon, mimari yapı ve sosyal donatılar kadar; satış ofisi ve örnek dairelerin de özel olması gerektiğini belirten Osman Cem Çankaya, şunları söyledi:
“Bu nedenle alışılagelmişin dışında 3+1 ve 5+1 olmak üzere iki farklı örnek daire hazırladık. Bu projeden konut alan kişilere hitap edecek, onların rahat edeceği son derece nezih satış ofisi kurguladık. Ankara'nın en nadide projesini, böyle nadide misafirlere tanıtma fırsatı bulduğumuz için çok mutluyuz. Bugüne kadar yüzlerce başarılı projeye imza atan YP İnşaat'ın en gözde projelerinden Koordinat Çayyolu'nda ‘Koordinatını bulan ya da bulmak için gelen' herkese çok teşekkür ediyorum.”

Geceye katılan ev sahipleri ise, YP İnşaat kalite ve güveniyle inşa edilen bu projede seçkin komşularla ilk buluşmanın heyecan verici olduğunu dile getirirken, bu özel projeye bir an önce kavuşmanın sabırsızlığı içinde olduklarını söylediler.