Temaşehir Konya / Torkam İnşaat

Torkam İnşaat firmasının Temaşehir Konya projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
temaşehir

Konya Temaşehir 2. Etap satışa çıktı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 29.10.2016
İlk etabının yüzde 70'i satılan Konya Temaşehir projesinin 372 konutluk ikinci etabında satışlar başladı.
Emlak Konut GYO'nun Konya arsası üzerine kurulan Temaşehir, TORKAM İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor. Konyalıların büyük merakla beklediği 2. etabı bugün satışa çıktı.

Meram'da 60 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Temaşehir için 20 bin metrekare yüzölçümlü meydanı da tasarlandı. 28 blokta 740 konuttan meydana gelen Temaşehir'de 165 dükkan hizmet verecek. Projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçenekleri sıralanıyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=tema%c5%9fehir'>temaşehir</a>

25 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren TORKAM İnşaat'ın icra kurulu başkanı Mahmut Dereli, "Konya'nın ihtiyaç ve beklentilerini gerçekleştirmek amacıyla yola çıktık, Temaşehir Konya projesini oluşturduk. Projemize olan yoğun ilgiden dersimize iyi çalışmış olduğumuzu anlıyoruz." diyor.

Temaşehir projesi 700 milyon TL yatırımla yükseliyor. Yüksek Mimar Uğur Özgüven imzasıyla tasarlanan Temaşehir'de konut fiyatları lansman dönemine özel olarak 324 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Daire sahibi olmak isteyenler için yüzde 5 peşinle anlaşmalı bankalar aracılığıyla 48 aya kadar 0,50, 120 aya kadar ise 0,70 faiz oranlarıyla kredi imkanı sunuluyor. Teslimlerin 36 ay sonra yapılacağı Temaşehir Konya

"Başarılı bir iş çıkardığımızı Konyalı söylemiş oldu" diyen TORKAM İnşaat Pazarlama ve Satış Koordinatörü Ümit Bozdoğan, "Temaşehir Konya ihalesini geçtiğimiz yıl aldık. O günden bugüne yoğun bir çalışma yaptık. Konyalı ne ister onu analiz ettik. 1. etap satışlarımızın yüzde 70'i tamamlandı. Başarılı bir iş çıkarımızı Konyalı bize söylemiş oldu. Bunun için de çok mutluyuz. 2. etap için bu lansman çerçevesinde satış ofisindeki telefonların sürekli çaldığını ve satış ofisine yoğun bir müşteri kitlesinin geldiğini görmek mutluluk verici" ifadelerini kullandı.

"Bir düşün gerçek olsun" sloganıyla yola çıkan Temaşehir'de 500 metre uzunluğundaki 42. Cadde'de restoranlar, mağazalar, dünyaca ünlü markalar, tematik havuz, saat kulesi, cami, park, gençlik ve kültür merkezi yer alacak.

temaşehir konya temaşehir temaşehir 2. etap torkam inşaat