Rings İstanbul / Selin Yapı

Selin Yapı firmasının Rings İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Rings İstanbul son hali

Konutta yılbaşına özel indirim Rings İstanbul'da!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 17.12.2014
499 ev ile 99 rezidans daireden meydana gelen Rings İstanbul'da yılbaşına özel kampanya başladı.
499 ev ile 99 rezidans daireden meydana gelen Rings İstanbul'da yılbaşına özel kampanya başladı. 'Yeni Yıla Özel' yılın son kampanyası çerçevesinde hemen teslim bahçeli veya teraslı evlerde yüzde 15 indirim uygulanıyor. 

50 ay vade ve sıfır faiz oranıyla konut sahibi olabileceğiniz Rings İstanbul'daki bu kampanya 31 Aralık 2014'te son bulacak.

Sizin de hobi bahçeniz olsun

Selin Yapı projesi olan Rings İstanbul, Aydos Ormanı'nın eteklerinde konumlandırıldı. Ev sahiplerinin istersen kiralayarak sebze ve meyve yetiştirebileceği hobi bahçeleri ile ön plana çıkan sitede, yürüyüş ve bisiklet parkurları bulunuyor. 

Pilatesten yüzmeye kadar farklı spor aktivitelerinin yapabileceğiniz Rings Sports Club hizmetinizde olacak. 

rings istanbul

Bölgenin tek AVM'si Rings İstanbul'da!

2014 Eylül'ünde açılan ve hemen yanı başınızda olan Rings AVM, 9 sinema salonu ve ünlü markalarıyla bölgenin tek alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor. Projede rezidans bloğu da en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş estetik çizgilerle ‘Exclusive' bir yaşam alanı sunuyor.

Sancaktepe'de bulunan projenin mimari tasarımı Hakan Kıran'a ait. 40 bin metrekare sosyal tesis alanıyla dikkat çeken Rings İstanbul'da otopark alanları, yüzme havuzları, market, kuaför, sauna, kafe sıralanıyor.

Rings İstanbul İletişim Bilgileri;

Web: http://www.ringsistanbul.com/
Telefon: 444 86 00

Rings İstanbul yıl sonu konut kampanyası yeni yıl kampanyaları selin yapı