Başka Ankara / Kocalar Yatırım

Kocalar Yatırım firmasının Başka Ankara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Başka Ankara

Kocalar Başka Ankara projesinde satışlar başladı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 14.11.2016
Ankara'da başka bir yaşam düşleyenler için tasarlanan Başka Ankara projesi satışa çıktı.
Ankara - Keçiören'de Kocalar Yatırım tarafından hayata geçirilen Başka Ankara projesinde satışlar başladı. "Keçiören'de başka bir yaşam, beklediğiniz ihtişam" sloganıyla geçirilen projede 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. 

Başka Ankara'da teslimler 2017 yılının Ekim ayında gerçekleştirilecek. Konutların alanları 71 metrekare ile 291 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Pamuklar Ormanı'nın hemen yanı başındaki konumuyla dikkat çeken Başka Ankara, yaklaşık 70 dönüm üzerine kurulu villa & loft daireler, ticari alanlar ve yeşille bezeli sosyal donatılardan oluşan her yönüyle yaşadığınız anı unutulmaz kılmak için kurgulanmış bir konsept.

başka ankara

Başka Ankara içerisinde; açık ve kapalı otoparklar, üst düzey güvenlik ve profesyonel yönetim, üstün ses yalıtımı, 26. katta Başka Lounge Cafe, karma ve kadınlara özel kapalı havuzlar, fitness salonu, aerobik, spinning ve pilates stüdyoları, kat bahçeleri, ortak teraslar, çocuk kulübü, yürüyüş ve koşu parkurları mevcut. 

8 blokta 525 konuttan meydana gelen projede, 29 villa yer alıyor. Başka Ankara'da 1+1'ler 74 metrekare ile 113 metrekare, 2+1'ler 71 metrekare ile 97 metrekare, 3+1'ler 154 metrekare ile 172 metrekare, 4+1'ler 185 metrekare ile 211 metrekare arasında değişirken, 4+1 villalar 193 metrekare, 5+1 dubleks villalar 291 metrekare alanlara sahip.

Başka Ankara kocalar yatırım