Özak Hayattepe / Özak GYO

Özak GYO firmasının Özak Hayattepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
özak Hayat Tepe

Kira garantili bu konut projesi hemen teslim!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 31.12.2014
Özak GYO imzasıyla Bayrampaşa'da yer alan Hayat Tepe kira garantisi ve hemen teslim konutlarıyla ön plana çıkıyor.
Hayat Tepe, İstanbul'da kazançlı ve konforlu bir yatırım yapmak isteyenler için doğru bir zamanda, ideal bir yerde, en kaliteli malzemelerle ve kaçırılmayacak fırsatlarla inşa edildi. 

Bütün dairelerin mükemmel ışık aldığı "Tria" konsepti ile tasarlanan Hayat Tepe'de eşsiz tarihi yarımada ve deniz manzaralı bir yaşam, Hayat Tepe sakinlerini bekliyor. Bugün için benzersiz konfor, yarın için erişilmez karlılık sunan projede, ilk ev sahipleri için yaşam tam zamanında başladı bile.

hayat tepe

TEM ve E5 yolları arasında Bayrampaşa'nın merkezindeki zengin seçeneklerle dolu alışveriş vadisinde yer alan Hayat Tepe, Metro Gross Market'e ve Bauhaus'a bir kaç adım yakınlıkta İKEA'ya ve Forum İstanbul'a 5 dakika mesafede konumlandırıldı.

Hayat Tepe, 24 katlı üç bloktan oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı projede provence ve modern dekorasyon seçenekleri mevcut. 

Kira garantisi veren Hayat Tepe'de 1 oda 1 salon evler için aylık 2 bin TL, 2 oda 1 salon evler için 2 bin 500 TL, 3 oda 1 salon evler için 3 bin 500 TL, 4 oda 1 salon evler için ise 4 bin TL ödeme yapılacak.

Hayat Tepe İletişim Bilgileri;

Web: http://www.hayattepe.com/
Telefon: 0 212 633 53 53

Hayat Tepe kira garantili konut projesi kira garantili ev bayrampaşa satılık daire özak gyo