aydos yeşilce
Haberler / Konut Projeleri / Kiptaş, Yeşilce Aydos projesi ile nefes aldıracak

Kiptaş, Yeşilce Aydos projesi ile nefes aldıracak

Konut Projeleri 20.12.2017 09:37

Aydos ormanının yanı başında hayata geçirilen Yeşilce Aydos’ta ön talep toplamanın ardından, gelen taleplere ön satışlar başlıyor.

Kiptaş, Anadolu Yakası'nın yaşayan ilçesi Pendik'te, yeni bir projeye başlıyor. Doğa ile iç içe, oksijeni bol bir yaşam sunan proje, bol yeşil alanı, peyzajı ve yatay mimarisiyle Aydos ormanıyla bütünleşiyor. 

TEM ve E-5 Otoyolu'na 5 dakika mesafede, şehrin stresi ve gürültüsünden uzak bir yaşam sunan Yeşilce Aydos'ta, 10 blok üzerinde toplam 331 daire yer alıyor.

ORMAN MANZARALI DAİRELER

Özel lokasyonu ve orman manzaralı daireleriyle ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralayan projede her biri geniş ve balkonlu 2+1, 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Daire büyüklükleri 83 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiklik gösteren projede daire fiyatları 284 bin 280 liradan başlangıç gösterip 576 bin 800 liraya kadar çıkıyor. 

Yeşilce Aydos'ta geniş peyzaj alanlarının yanı sıra,  çocuklar için oyun alanları, fitness salonu, sauna, hamam,   gibi zengin sosyal seçenekler yer alıyor.

Projede 7/24 güvenlik hizmetinin yanı sıra 350 araçlık kapalı otopark bulunuyor.

DOĞANIN İÇİNDE, ULAŞIMIN MERKEZİNDE

Ulaşım ağlarıyla çevrelenmiş bir noktada konumlanan Yeşilce Aydos, lokasyonunun en ulaşılabilir projesi olarak dikkat çekiyor.

E-5 ve TEM Otoyolu'na 5 dakika mesafede bulunan Yeşilce Aydos; Metro'ya 3, Yüksek Hızlı Tren'e 7, Sabiha Gökçen Havalimanı 5, İdo iskelesine ise 7 dakikalık mesafede konumlanıyor.

LansmanEmlaktasondakika.com'da CANLI olarak yayınlandı.