Locamahal Veliefendi / Kiptaş

Kiptaş firmasının Locamahal Veliefendi projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
kiptaş locamahal

Kiptaş Locamahal'de ön talep avantajını kaçırmayın!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 27.08.2017
Zeytinburnu Veliefendi'de yükselen Kiptaş Locamahal'de avantajlarla dolu ön talep dönemi başladı.
İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Zeytinburnu'nda hayata geçirilen Kiptaş Locamahal projesi 36 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 20 bloktan oluşan projede 1.262 konut yer alıyor. 14 katlı olarak tasarlanan bloklarda her katta 4 adet daire bulunuyor. Loca Mahal'de 2+1 daireler 100 ile 128 metrekare, 3+1 daireler 154 ile 178 metrekare, 4+1 daireler ise 195 ile 208 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

E5 ve Sahil yolu'nun tam ortasında yer alan Locamahal projesi Sultanahmet'e, Kapalıçarşı'ya, Topkapı Sarayı'na, Aytasofya'ya 8 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 10 dakika mesafede yer alıyor. Projeden Bakırköy Adliye Sarayı'na, Marmara Forum AVM'ye Botanik Parkı'na, Zeytinburnu metro durağına ise çok kısa sürede ulaşmak mümkün.

"Yerinizi alın, geleceği kazanın" sloganı yola çıkan Kiptaş Locamahal projesi sosyal alanlar bakımından oldukça zengin. Projenin temeli bayramdan sonra atılacak. Teslimlerin ise 2019 yılının Eylül ayında yapılması bekleniyor.

Kiptaş Locamahal locamahal loca mahal kiptaş locamahal veliefendi