Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe ne zaman?

Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe ne zaman?

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 05.10.2013
Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir projesi önümüzdeki günlerde ön satışa çıkıyor

Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe projesi önümüzdeki günlerde ön satışa çıkıyor. 384 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen proje içerisinde 285 bin metrekarelik yeşil alan bulunuyor. Kiptaş imzasıyla Bahçeşehir'de inşa edilecek olan Vaditepe projesi toplam 4 bin daireden meydana gelecek.

Bahçeşehir'de 2 milyon metrekarelik Vadi projesinin yanı başında hayata geçirilen Vaditepe Bahçeşehir Kiptaş'ta 25 bin metrekarelik ticari birimlerde bulunuyor.

TEM Otoyolu'na kilometre mesafede inşa edilmekte olan Vaditepe Bahçeşehir projesi 1+1 ile 5+1 arasında değişen konutlarla birlikte, sağlık ocağı, özel sağlık kuruluşu, sosyal donatı alanları, yeşil alanlar, spor alanları, cami, okul kreş gibi birçok seçeneği içerisinde barındırıyor.

Bahçeşehir'e Vadikent projesiyle yeni bir şehir kuracak olan Kiptaş bugüne kadar 63 bin konutu hayata geçirdiği. İstanbul'un en büyük konut projelerinden birisi olacak olan Vadi Tepe Bahçeşehir'in web sitesi www.vaditepebahcesehir.com önümüzdeki günlerde yayın hayatına başlayacak. Projenin tüm detayları emlatkasondakika.com'da olacak..

Uğurcan TOKAY/emlaktasondakika.com

 

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir Ne Zaman Kiptaş Bahçeşehir Projesi Kiptaş Bahçeşehir 2013 2013 Kiptaş Bahçeşehir Projesi Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe Satılık Vaditepe Bahçeşehir Evleri Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe Projesi Kiptaş Bahçeşehir Konutları Bahçeşehir Satılık Ucuz Ev