Referans Güneşli / Kiler GYO

Kiler GYO firmasının Referans Güneşli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri

Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri projesini Kiler GYO üstlendi!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 21.05.2015
Kiptaş'ın Bahçeşehir'de hayata geçirmeyi planladığı Bahçeşehir Merkez Evleri projesini Kiler GYO yapacak.
Kiptaş'ın İstanbul Başakşehir Hoşdere Mahallesi'nde 25 bin 920 metrekare arsa üzerine inşa edeceği Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri inşaatlarının arsa satışı gelir paylaşımı işi ihalesini Kiler GYO kazandı.

Firma satış toplam geliri olarak 306 milyon 666 bin 667 lira, idare payı gelir oranı yüzde 30 ile 92 milyon lira teklif önerdi. Şirketin konuyla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamasında şu ibareler yer aldı;

Kiler GYO A.Ş - Biskon Yapı A.Ş. Bahçeşehir Ortak Girişimi olarak Kiptaş İstanbul Konut İmar Plan Tur.Ulaşım San.ve Tic.A.Ş.' nin düzenlediği İstanbul İli,  Başakşehir İlçesi, Bahçeşehir (Hoşdere) Mahallesinde yer alan 25.920,50 m2  büyüklüğündeki 558 Ada, 8 Parsel üzerine "Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri İnşaatlarının Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı Usulü ile Yapılması İşi"  ihalesinde teklifimiz uygun bulunmuş olup, sözleşmenin imzalanması için ortaklığımız davet edilmiştir. İhale bilgileri aşağıda olup, sözleşmeye ve proje detaylarına ilişkin gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Satış toplam geliri                         : 306.666.667 TL

İdare payı  toplam geliri                : 92.000.000 TL

İdare payı  gelir oranı                   : %30

Kiler Gyo A.Ş. iş ortaklığı payı     : %99

Biskon Yapı A.Ş. iş ortaklığı payı : %1

Kiler GYO İletişim Bilgileri
Tel: 0 212 456 15 00
Web: www.kilergyo.com

Bahçeşehir