Referans Güneşli / Kiler GYO

Kiler GYO firmasının Referans Güneşli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Referans Güneşli

Kiler GYO'nun yeni Referans'ına yoğun talep!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 06.03.2015
Kiler GYO tarafından Güneşli'de hayata geçirilen Referans Güneşli, yoğun ilgi görüyor.
Satışa çıktığı günden 3 hafta sonra yüzde 40'ı satılmış olan Referans Güneşli'de daire fiyatları 198 bin liradan başlıyor. 

Bölgede Metro'nun hizmete girmesiyle birlikte İstanbul'un en hızlı değer kazanan bölgelerinden biri olan Güneşli – Bağcılar hattında yükselen Referans Güneşli; Kiler GYO'nun sadece İstanbul'un merkezinde yer alan lokasyonlarda konumlandırdığı “Referans” markalı projelerinden bir diğeri olarak hayata geçiriliyor. Projede lansman dönemine özel fırsatlar devam ediyor.

referans güneşli

1+1'LERE YOĞUN TALEP DEVAM EDİYOR

Projenin yüzde 1 KDV avantajına ek olarak, lansman dönemine özel peşin 198 bin TL'den başlayan cazip fiyatlar talebi artırıyor. 1+1'den 4,5+1'e kadar çeşitli daire seçenekleri sunulan projede 1+1 dairelere olan yoğun talep ve  1+1 daireler için çok özel  fırsatlar da devam ediyor. 

Estetik tasarımı ve merkezi lokasyonu itibariyle yatırımcının ilgisini çeken Referans Güneşli'de  161 konut ve 32 mağaza yer alıyor. Toplam 193 bağımsız bölümün yer aldığı projenin konut bölümünde büyüklükleri 57 m2 ile 196 m2 arasında değişen 1+1'den 4,5+1'e kadar daire seçenekleri sunuluyor. Her daireye kapalı otopark ve 1+1 daireler hariç depo tahsis ediliyor.

referans güneşli

Yüzde 12 FİYAT AVANTAJI DEVAM EDİYOR

Lansman dönemine özel olarak liste fiyatı üzerinden yüzde 12'lik fiyat avantajının devam ettiği Referans Güneşli'de, 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla konut kredisi kullanılabiliyor.

36 AY VADEYE 0 FAİZ

Yüzde 30 peşinat ve kalan kısma 36 aya kadar vade farksız şirket bünyesinde taksitlendirme imkânı sunulan projede, yüzde 5 peşinatla da ev sahibi olma imkanı sağlanıyor.

Referans Güneşli satılık daire güneşli