Referans Kartal Towers / Kiler GYO - Biskon Yapı

Kiler GYO - Biskon Yapı firmasının Referans Kartal Towers projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
referans-bahcesehir-projesi

Kiler GYO, ev almak isteyenlerin "Referans"ı oluyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 20.10.2016
Kiler GYO, Anadolu ve Avrupa Yakası'nda hayata geçirdiği Referans markalı projelerle ev almak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.
Kiler GYO, Referans markalı konut projeleriyle ev almak isteyenlere önemli fırsatlar sunuyor. Gayrimenkul ve emlak sektörüne Referans markasıyla damga vuran Kiler GYO, yeni projeleriyle yatırımcıların gözdesi olmaya devam ediyor. Firma, Referans Kartal Kordonboyu, Referans Kartal Towers ve Referans Bahçeşehir projesinde 60 ay için vade farkı almazken, 120 ay vade içi yüzde 0,70 gibi düşük faizli kredi olanağı sağlıyor. Kısa süre sonra teslim edilecek olan Referans Güneşli'de ise 48 ay sıfır faiz ya da 120 ay yüzde 0,70 faiz seçeneği yer almakta.

Referans Kartal Kordonboyu

Referans Kartal Kordonboyu  projesi 94 daireden meydana geliyor. 63 metrekare ile 235 metrekare arasında değişen konutların yer aldığı projede teslimler Aralık 2017'de gerçekleştirilecek. 500 metrekarelik Zen Bahçesi'ne sahip olan projede banka kredisiyle ev almak mümkün. 100 milyon lira yatırım büyüklüğüne sahip olan projede 94 daire yer almakta.

referans-kartal-kordonboyu-projectReferans Bahçeşehir

Kiler GYO'nun Avrupa Yakası'na değer katan projesi Referans Bahçeşehir, Kiptaş arsası üzerinde hayat buluyor. 300 milyon liralık hasılat beklentisiyle inşa edilmekte olan projede evler 64 metrekare ile 376 metrekare arası alana sahip. Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolları ve 3. Havalimanı'na yakınlığıyla öne çıkan projede dairelerin dışında 34 ticari birim bulunuyor. 25 bin 920 metrekare alan üzerinde hayat bulan projede teslim tarihi Aralık 2018 olarak açıklandı.

referans bahcesehir

Referans Kartal Towers

300 milyon liralık yatırım değerine sahip olan Referans Kartal Towers, 1+1 ile 5+1 arasında değişen daire tiplerini bünyesinde barındırıyor. Deniz ve Adalar manzarasıyla ev sahiplerine iyi bir yaşam alanı sunan projede konutların büyüklüğü 49 metrekare ile 404 metrekare arasında değişiyor. Teslimleri Mayıs 2018'de gerçekleştirilecek olan proje konum olarak Marmaray'a 2 dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 3 dakika, Kartal İDO iskelesine 4 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 27 dakika mesafede yükseliyor.

kartal towers

Referans Güneşli

Avrupa Yakası'nın gelişen yüzü Güneşli, yatırımcıların gözdesi olmaya devam ediyor. Teslimleri Nisan 2017'de gerçekleştirilecek olan Referans Güneşli'de evlerin büyüklüğü 56 metrekare ile 231 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 9 bin 234 metrekare arsaya kurulan proje konumu itibariyle Atatürk Havalimanı'na 8.9 km, TEM'e 4.4 km, E-5'e 7 km, Masko'ya 6.5 km mesafede yükseliyor. Referans Güneşli, içerisinde barındırdığı sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=referans+g%c3%bcne%c5%9fli'>referans güneşli</a>

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

kiler gyo referans projeleri referans bahçeşehir referans kartal referans güneşli