keleşoğlu inşaat yonca apartmanı

Keleşoğlu Yonca Apartmanı metrekare fiyatı 8 bin lira!

Konut Projeleri 22.11.2017 13:28

Keleşoğlu İnşaat'ın İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de hayata geçirdiği Yonca Apartmanı projesinde toplamda 39 daire ve 2 dükkan bulunuyor

Anadolu yakası-Kadıköy'de Feza Sitesi ile kentsel dönüşüme başlayan Keleşoğlu İnşaat, yine aynı bölgedeki butik bir proje olan Yonca Apartmanı ile yeşillikler içinde yeni bir yaşam alanı sunuyor.

Tek blokta inşa edilen ve 39 daire ve 2 dükkandan oluşan Yonca Apartmanı'nda metrekare fiyatı 8 bin TL'den başlıyor. Bütün dairelerin 3+1(104,99 m2) olarak planlandığı Yonca Apartmanı'nda üst katlarda 4 daire, zemin katta 3 daire ve 2 dükkan yer alıyor. 

Keleşoğlu İnşaat, Yonca Apartmanı'nda ev alan müşterilerinin, dairelerinin iç mekanın tasarımını da üstleniyor. Keleşoğlu İnşaat,daireleri  en ince ayrıntısından  en büyük detayına  kadar müşterilerinin beğenisi doğrultusunda birlikte biçimlendiriyor. Kalite,konfor ve işlevsellik Yonca Apartmanı'nın da bir araya geliyor.
Yonca Apartmanı'nda kullanılan her malzemenin kalitesi ve işlevselliği ön plana çıkarken, konfor ve teknoloji hayatı kolaylaştırıyor.

Yeşilin tüm tonlarını barındıran Fahrettin Kerim Gökay korusunun hemen yanında yükselen Yonca Apartmanı, Bağdat Caddesi, Metro ve tren istasyonuna yürüyüş mesafesinde. Konumu itibarıyla sosyal hayatın tüm ihtiyaçlarına cevap veren  ve mahalle kültürünü yeniden yaşatacak olan Yonca Apartmanı Mart 2018'de teslim edilecek.Yonca Apartmanın da, açık ve kapalıotopark yer alıyor.