Keleşoğlu Feza Sitesi / Keleşoğlu İnşaat

Keleşoğlu İnşaat firmasının Keleşoğlu Feza Sitesi projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Feza Sitesi

Keleşoğlu İnşaat, Feza Sitesi'nin yüzde 30'unu sattı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 07.11.2016
Keleşoğlu İnşaat'in ilk dönüşüm projesi Feza Sitesi’nin yüzde 30’u satıldı.
Keleşoğlu İnşaat'ın Anadolu yakasındaki ilk kentsel dönüşüm projesi olan ve Kadıköy/Erenköy'de yer alan Feza Sitesi'nde daire fiyatları 990 bin TL'den başlıyor. Feza Sitesi, 18 bin metrekare inşaat alanına sahip. Zemin üstü 15 katlı iki bloktan meydana gelen projede, 118 daire bulunuyor.

Feza Sitesi'ndeki iki blokta 400'er metrekarelik bina oturumu ile birlikte zemin üstünde her katta dört daire yer alıyor. Projedeki, 3 bin 200 metrekarelik yeşil alan içersinde botanik bahçesi de mevcut.

İşçilik ve malzeme kalitesinin üst seviyede tutulduğu Feza Sitesi'ndeki daireler, 90 metrekare ile 110,99 metrekare arasında değişiyor. 

Aralık 2017'de teslim edilecek Feza Sitesi'nde, iki katlı kapalı otopark, 7/24 güvenlik, site içersinde oturma alanları, (kamelya) çocuk oyun alanı ve yürüyüş yolları sıralanıyor.

Feza Sitesi; E-5, Bağdat Caddesi ve sahile yürüyüş mesafesinde konumlanırken, toplu ulaşıma(metro, minibüs cad.deniz otobüsü v.s) okullar,alışveriş merkezleri ve hastanelerin de çok yakınında bulunuyor.

 

Feza Sitesi Keleşoğlu İnşaat