Park Mavera 2 / Makro İnşaat - Akyapı

Makro İnşaat - Akyapı firmasının Park Mavera 2 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Park Mavera

Kayabaşı Park Mavera projesinde gelişme!

Konut Projeleri Emine Pile 05.09.2015
Makro İnşaat ve Akyapı tarafından Başakşehir Kayabaşı’nda hayata geçirilen Park Mavera projesinin bir parseli daha ruhsat aldı.
ESD - İstanbul Başakşehir Kayabaşı 4. Etap arsa satış karşılığı gelir paylaşım işi kapsamında inşa edilen 672 konutluk Park Mavera projesinin 883 ada 1 parselde yer alan 556 adet konut ve 252 adet ticari üniteden oluşan 808 adet bağımsız bölüm ile ortak kullanımda yer alan sosyal tesiste bulunan 2 adet bağımsız bölüme ait yapı ruhsatı alındı. 

Daha önce de ortak kullanımda yer alan sosyal tesisteki 3 adet bağımsız bölümün yapı ruhsatlarını alan Park Mavera projesi büyük yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

2 bağımsız bölüm daha yapı ruhsatını aldı 

Şirketin söz konusu yapı ruhsatı ile ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklama şöyle: 

"Şirketimiz projelerinden İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Kayabaşı Mahallesi, "İstanbul Başakşehir Kayabaşı 4. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi"(Park Mavera) kapsamında, 883 Ada 1 Parselde yer alan 556 adet konut ve 252 adet ticari üniteden oluşan 808 adet bağımsız bölüm ile ortak kullanımda yer alan sosyal tesiste bulunan 2 adet bağımsız bölüme ait Yapı Ruhsatları 02.09.2015 tarihinde alınmıştır."

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Park+Mavera'>Park Mavera</a>'nın bahçeli blokları

Park Mavera projesinin blokları 

Projede son 17 konut!

Makro-Akyapı ortaklığı ile kazanılan Emlak Konut GYO'nun Başakşehir Kayabaşı arsası üzerinde yükselen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipi yer alıyor. Dairelerin büyük bir kısmının satıldığı projede sadece 17 konut bulunuyor. 

Park Mavera projesinin yoğun ilgi gören 2+1 dairelerinde ise son 2 daire yer alıyor. Ticari ünitelerin bulunduğu dükkanların üzerindeki katlarda yer alan 2+1 dairelerin fiyatı 505 bin liradan başlıyor. 

Ödemeleri ise yüzde 75'i banka kredisi olmak üzere kalan yüzde 25'i iki taksit olarak gerçekleştirilebiliyor. Projede daire teslimlerinin Ocak 2017'de yapılması planlanıyor. 

Emine Pile/Emlaktasondakika.com

Park Mavera