Kavaklı Konakları blokları

Kavaklı Konakları’nda yeni yıl kampanyası başladı!

Konut Projeleri 17.12.2014 09:53

Son 20 konut satışının devam ettiği ve yaşamın başladığı Kavaklı Konakları projesinde 60 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Beylikdüzü'nde yer alan Kavaklı Konakları tamamı oturmaya hazır 286 konuttan oluşuyor.  Pojede, 2+1 daireler 378 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

GülYapı tarafından inşa edilen sitede, anahtarları üzerinde 286 konuttan oluşuyor. Yeni yıla yeni bir evde girmek isteyenler için Kavaklı Konakları'nda “60 aya sıfır faiz” kampanyası düzenlendi. Kampanyadan yararlanıp Kavaklı Konakları'ndan ev alanlar borçlarını 60 ay boyunca faizsiz ödemenin mutluluğunu yaşarken, evlerine hemen oturmanın da keyfini sürecek. İlk satışa çıktığı andan itibaren büyük ilgi gören projede sadece 20 daire kaldı. Kavaklı Konakları'nda 2+1 daireler 378 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. 

Çocuklar için etüd odası var

20 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Kavaklı Konakları, modern mimarisi, peyzaj alanları ve yürüyüş parkurlarının yanı sıra sosyal tesisleriyle de dikkat çekiyor. Projede kadın ve erkekler için ayrı yüzme havuzları, çocuk etüt odası, Türk hamamı, sauna, fitnes center bulunuyor. Kavaklı Konakları'nda 286 konutun yanı sıra 68 adet de dükkan bulunuyor. Sitede yaşayanların ihtiyaçları belirlenerek düzenlenen ticari alanda kafe ve restoranların yanı sıra mağazalar da bulunuyor.  

kavaklı konakları

Beylikdüzü'nde yer alan Kavaklı Konakları, merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Proje, E-5'e 3 km, TEM otoyoluna 8 km,  Atatürk Havaliman'ına ise 15 km uzaklıkta yer alıyor. 

Kavaklı Konakları İletişim Bilgileri;

Web: http://www.kavaklikonaklari.com/
Telefon: 0212 276 00 42