Kaşmir Göl Evleri / Gülsan Holding - Köroğlu İnşaat - MNT İnşaat

Gülsan Holding - Köroğlu İnşaat - MNT İnşaat firmasının Kaşmir Göl Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kaşmir Göl Evleri

Kaşmir Göl Evleri'nde faizin yüzde 30'u firmadan!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 28.03.2015
Kredi faizinin yüzde 30'unu ödeyen Kaşmir Göl Evleri, 120 ay için faizleri de 0,68'e çekti.
Kaşmir, modern yaşamın tüm konfor ve olanaklarını size sunan bir konsept. Kaşmir Göl Evleri'nde 300 bin TL'den başlayan 2+1'e veya 365 bin TL'den başlayan 4+1'e 60 aya 0,58 oranla sahip olabilirsiniz.

Dairelerin hemen teslim edildiği Kaşmir Göl Evleri'nde bugün satın aldığınız daireye yarın taşınabilirsiniz.

Kredi faizinizin yüzde 30'unu karşılayan Kaşmir Göl Evleri'nde 60 aya kadar 0,58 faiz oranı uygulanırken, 120 aya kadar 0,68 faiz oranı belirlendi.

Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığında inşa edilen Kaşmir Göl Evleri, toplamda 1,438 daireden meydana geliyor. 

Sibel Can ile göz kamaştırdı

Reklamlarında Sibel Can'ın boy gösterdiği Kaşmir Göl Evleri, metroya yakınlığıyla dikkat çekiyor. 14 bloktan oluşan proje, göl kıyısındaki konumu ve manzarasıyla göz kamaştırıyor.

Banka kredili ödeme ile konut sahibi olunabilen sitede otopark alanlarından çocuk oyun alanlarına, basketbol, futbol ve voleybol sahasından saunaya, tenis kortundan kapalı yüzme havuzuna kadar pek çok sosyal birim sıralanıyor.

Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com

Kaşmir Göl Evleri