Kasaba 3. Etap / İş Altınhas İnşaat

İş Altınhas İnşaat firmasının Kasaba 3. Etap projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ömerli Kasaba projesi

Kasaba 3. Etap'ta evlerin yüzde 45’i şimdiden satıldı

Konut Projeleri Emine Pile 07.07.2015
İş Altınhas tarafından Ömerli’de hayata geçirilen Kasaba Projesi 3’üncü Etap evleri yoğun ilgi görüyor.
Ömerli'de doğa içinde lüks bir yaşam sunan Kasaba projesinin 3'üncü Etap evleri yoğun ilgi görüyor. Büyük bölümü villalardan oluşan projenin 20 Nisan'da yapılan yeni etap lansmanından bu yana geçen 2 aylık sürede yüzde 45'i satıldı. 

Proje Anadolu Yakası'nda Ömerli'de 160 bin metrekarelik bir alan üzerinde hayat buluyor. Türkiye İş Bankası iştirakleri ile Altınhas Holding ortaklığıyla kurulan projenin 3. etabında 4'ü villa, 4'ü daire olmak üzere sekiz farklı tipte lüks yaşam alanı yer alıyor. 

1+1'den 6+1'e kadar alternatif daireler... 

Kasaba'nın 156 konutluk 3. etabında seçkin bir yaşama sahip olmak isteyenlere 1+1, 3+1, 4+1 ve 6+1 olmak üzere alternatif yaşam alanları sunuluyor. Projede yer alan villaların büyüklükleri ise 123 ila 529 metrekare arasında değişiyor. 

Ev fiyatlarının 715.000 TL'den başladığı Kasaba Projesinin 3. etabı için çeşitli ödeme fırsatları sunuluyor. Ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyenler, 24 aylık vadede farklı peşinat oranlarıyla taksitli ödeme seçeneklerinden ya da peşin ödemede cazip indirim oranından faydalanabiliyor. İsteyenler, İş Altınhas'ın proje bitirme garantörlük sözleşmesini imzaladığı Türkiye'nin önde gelen dört bankasından 120 aya kadar kredi kullanabiliyor.

Şehrin merkezine doğrudan erişim imkanı    

Çekmeköy ilçe sınırları içerisinde yer alan Kasaba'da yaşayanlar, 3 km mesafedeki Reşadiye kavşağı ile Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsüne, yapımı devam eden bağlantı yolları üzerinden TEM Otoyoluna ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne doğrudan erişim imkanına ve Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Taşdelen metro hatlarının devreye girmesiyle de toplu ulaşıma kolayca erişebilecekler.

"Başarılı bir satış grafiği yakalandı"

İş Altınhas Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Tanes, bir yaşam projesi olarak konumlandırılan Kasaba'nın başarıyla tamamlanan ilk iki etabında 280 ailenin mutlu bir yaşam sürdürdüğüne dikkat çekti. Projenin 3. Etabına 2015 yılı itibarıyla başladıklarını hatırlatan Turgay Tanes, ‘'Nisan ayındaki lansmandan bu yana geçen kısa sürede konutların yüzde 45'ini satmaktan mutluyuz. Sektörün geneline baktığımızda seçim dönemi olmasına rağmen Kasaba olarak oldukça başarılı bir satış grafiği yakalandığını görüyoruz. Şehir yaşamından feragat etmeden farklı alternatiflere ihtiyaç duyulduğu günümüzde, Kasaba projesi benzersiz bir örnek olmaya devam ediyor. Yatırımcıların kısa bir süre içerisinde projeye gösterdikleri yüksek ilgi de bunu gösteriyor” dedi.

“Ayrıcalıklı bir yaşam konsepti gerçeğe dönüşecek”

İş Altınhas Yönetim Kurulu Başkan Vekili İmam Altınbaş da, sonradan dahil oldukları Kasaba projesinde güzel bir başlangıç yaptıklarını belirterek, kısa süre içinde elde ettikleri satış başarısından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İmam Altınbaş, “İş Altınhas birlikteliği ile yatırım değeri yüksek, ayrıcalıklı bir yaşam konseptini gerçeğe dönüştürüyoruz. Bu birlikteliği gelecekte gerçekleştirilecek projelerde de sürdürmeyi arzu ediyoruz” diye ekledi.

 

Kasaba 3. Etap