Kasaba 3. Etap / İş Altınhas İnşaat

İş Altınhas İnşaat firmasının Kasaba 3. Etap projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kasaba 3. Etap

Kasaba 3. Etap dünya markalarıyla donatılıyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 28.10.2015
İş Altınhas tarafından Ömerli’de inşa edilen Kasaba 3’üncü etap evleri dünya markalarıyla donatılıyor.
Türkiye İş Bankası iştirakleri ve Altınhas Holding ortaklığı ile Ömerli'de gerçekleştirilen, toplamda 156 adet villa ve daireden oluşan Kasaba projesinin 3'üncü etabının yapımında birinci sınıf inşaat malzemeleri, iç dekorasyonunda ise dünyaca ünlü lüks markalar kullanılıyor.

Isı ve su tasarrufu ile enerji verimliliğinin maksimum seviyede değerlendirildiği projedeki bina cepheleri ısı yalıtım projesine uygun olarak dıştan ısı yalıtımı ile mantolanıyor. Çatılar, ahşap oturtma çatı formatında olurken, ısı ve su yalıtımı çatı konstrüksiyonun içerisinde yer alıyor. Çatı kaplaması olarak da, mimari konsepte uygun olarak üç farklı renkte Kılıçoğlu Granada kiremit kullanılıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Kasaba+3.+Etap'>Kasaba 3. Etap</a> dünya markalarıyla donatılıyor

Rehau marka doğramaların yer aldığı dairelerin doğaya açılan yüzleri olan salonlardan teraslara volkswagen sürme kapılarla geçiş sağlanıyor. 

İç mekanlarda, genel hacim yer döşemelerinde (mutfak, antre, hol vb) ve tüm banyolarda Cerim ve Floorgres, dış mekan teraslarda ise Edilgres (Kale) seramik kullanıyor. Zemin katlarda ve yerden ısıtmanın olduğu tüm mekanlarda seramik kaplama; radyatör ve konvektörlerin kullanıldığı salon, yatak odası vb bölümlerde ise Scheucher marka lamine ahşap parkelere yer veriliyor. 

Kasaba 3'üncü etap mutfaklarında; Snaidero, Lineadekor, Gaggenau ve Siemens imzası…

Proje mutfaklarında da ev sahiplerinin konforu düşünülerek mimari tasarıma da uyan lüks ve şık markalara yer veriliyor. Tüm dairelerde; duvar tipi davlumbaz ile ankastre ocak, fırın, mikrodalga, bulaşık makinesi ve buzdolabı, anahtar teslimi olacak şekilde konumlandırılıyor. Kalite, tasarım, dayanıklılık esas alınarak seçilen mutfak ürünlerinde; hazır mutfaklarda Snaidero ve Lineadekor, tezgahta Corian, eviyede Franke, beyaz eşyada Gaggenau ve Siemens, bataryada ise Artema markaları tercih ediliyor. 

kasaba 3. etap site içerisi

Fonksiyonelliğin ve tasarımın ön planda tutulduğu banyolarda ise Vitra, Geberit ve Artema markaları kullanılıyor.

Her daire için yatak odaları, salon ve mutfakları VRV sistemi ile iklimlendirmenin alt yapısı tesis ediliyor. Her dairede, kış aylarında doğayı tüm güzelliği yaşamak isteyenlere romantik bir atmosfer sunacak Hürsan marka kazana sahip şömineler bulunuyor. Projede, giriş holü, mutfak, ıslak hacimde yerden ısıtma sistemi, diğer hacimlerde alüminyum alaşımlı radyatör kullanılıyor.

Doğanın merkezinde, doğaya saygılı proje… 

Enerji tasarrufu ve verimliliği temel alınarak hayata geçirilen projede; sıcak su ihtiyacını büyük oranda karşılayacak ve aynı zamanda tasarruf sağlayacak güneş enerjisi panelleri bulunmaktadır. Projenin yüzde 85'ini oluşturan ve otomatik sulama sistemiyle sulanacak ortak yeşil alanlar için de “Evsel Atık Su Geri Kazanım Sistemleri” ile geri dönüşümü yapılan su değerlendirilecek. 

Projedeki tüm dairelerin elektrik tesisatı ev sahiplerinin güvenliği göz önünde bulundurularak hassas mühendislik hesaplamalarıyla hayata geçiriliyor. Ev sahiplerinin en çok zaman geçirdikleri bölümlerden olan salonlarda, ses sistemlerini rahatça konumlandırabilmeleri ve kabloların açıkta kalmaması için, hoparlörlere özel jack çıkışlarına yer verilecektir. Yangın ve güvenlik sistemi ise röle tabanlı konvansiyonel yangın ihbar dedektörleri, siren, sesli mesaj, sms ve mail kullanılarak ev sahiplerine gerekli uyarılarda bulunacak şekilde tasarlanıyor. 

Kasaba 3. Etap