Kartallife Atalar / STCA Gayrimenkul

STCA Gayrimenkul firmasının Kartallife Atalar projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kartallife-Atalar

Kartallife-Atalar’da son 16 dairede yüzde 10 indirim!

Konut Projeleri Emine Pile 01.08.2017
STCA Gayrimenkül tarafından Kartal-Atalar’da hayata geçirilen Kartallife-Atalar projesinde son 16 daire için yüzde 10 indirim ayrıcalığı sunuluyor.
STCA Gayrimenkul'ün İstanbul'da kentsel dönüşümün en başarılı yürütüldüğü ilçelerin başında gelen Kartal'ın gözbebeği Atalar'da hayata geçirdiği Kartallife-Atalar'da geri sayım başladı. Mayıs 2016'da lansmanı gerçekleşen ve son teslim tarihinin Haziran 2018 olarak belirlendiği projenin teslim tarihi 3 ay öne çekildi. İnşaatta kullanılan en son teknolojiler sayesinde her hafta bir katın yükseldiği projenin son teslim tarihi, Şubat 2018 oldu. Hem özlenen mahalle hayatını hem de site hayatının tüm ayrıcalığını bir arada sunan 24 katlı ve 104 daireden oluşan projede son 16 daire, sahiplerini bekliyor. Kartallife-Atalar'da ev sahibi olacaklar kolay ödeme koşulları ile birlikte yüzde 10 indirim fırsatından da yararlanabiliyorlar.

Eşsiz manzara ve yeşilin huzuru Kartallife-Atalar'da!

4000 metrekarelik bir alan üzerinde yükselen ve bu alanın yüzde 80'inin doğal peyzaj alanına ayrıldığı Kartallife-Atalar, doğayla iç içe ve özlenen yeşil yaşamı sunuyor. Eşsiz Adalar manzarasını kuş bakışı seyretme imkanı ise İstanbul'da yaşam keyfini taçlandırıyor. Sosyal donatıları ve yeşil alanlarıyla tatil tadında keyifli ve güvenli bir şehir hayatı sunan Kartallife-Atalar, şehir merkezine, okullara, alışveriş merkezlerine, hastanelere olan yakınlığı ve ulaşım aksları üzerinde yer alan konumuyla da yaşamı kolaylaştırıyor. Mimarisi sayesinde bina ana koridorları günün her saati gün ışığı alabilen Kartallife-Atalar'da her daire için ayrılmış  kapalı otoparkın yanı sıra  misafirler için de yer ayrılan kapalı  otoparkı, çocuklar için oyun alanları, engellilere özel yürüme parkuru, yılın 12 ayı hem açık hem kapalı kullanılabilecek yüzme havuzu, kapalı spor salonu ve çok amaçlı spor sahası bulunuyor.

Son 16 daireye özel, kolay ödeme koşulları

24 adet 2+1, 76 adet 3+1 ve 4 adet dubleks olmak üzere toplam 104 daireden oluşan Kartallife-Atalar'da, 2+1 dairelerin brüt metrekareleri 86 ila 117, 3+1 dairelerin 146 ila 169 ve dubleks dairelerinse 225 ila 256 metrekare arasında değişiyor. Satışa çıktığı ilk günden itibaren 88 dairenin sahibini bulduğu projede, son dairelere talip olanları ise özel fırsatlar bekliyor. 2+1 dairelerin satış fiyat aralıkları 476 bin ila 720 bin TL, 3+1'lerin 850 bin ila 1 milyon 170 bin, dubleks dairelerin de 2 milyon ila 2 milyon 325 bin TL arasında değişen daire fiyatları, uygulanacak yüzde 10 indirimle de ayrıcalıklı bir hayata sahip olmak isteyenlerin yüzünü güldürecek. Kartallife-Atalar'da lüks ve konforla birlikte aile ve mahalle kültürünü yaşamanın keyfine ulaşmak ise çok zor değil! Dilerseniz, yüzde 25 peşinatla 60 ay yüzde 0 faiz; dilerseniz, yüzde 25 peşinatla yüzde 0,95 faiz 120 aya kadar vade seçeneğini tercih ederek, huzurunuz için yeni bir adım atabilirsiniz!

Kartallife-Atalar STCA Gayrimenkul