Moment İstanbul projesi fotoğrafları

Kartal'ın en yeni projesi Moment İstanbul lanse edildi

Konut Projeleri 18.09.2014 10:10

AC Yapı’nın 100 milyon dolarlık dev yatırımla hayata geçirdiği Moment İstanbul projesi, bugün düzenlenen basın toplantısıyla lanse edildi

 

Moment İstanbul örnek daire fotoğrafları burada!

AC Yapı Kartal Moment İstanbul'un dikkat çeken görselleri!

Kartal'ın merkezinde konumlandırılan proje, 44 katlı iki kulede 731 konut ve 12 ticari alandan oluşacak.

Kartal ve çevresinin uzun zamandır merakla beklenen yeni projesi Moment İstanbul, 18 Eylül'de Grand Hyatt Hotel'de düzenlenen basın toplantısında tanıtıldı. AC Yapı imzasıyla hayata geçirilen proje basın toplantısının ardından satışa sunuldu.

Bölgedeki konut alıcıları ve yatırımcıların merakla beklediği Moment İstanbul'un 15 günlük ön talep dönemine 4000'in üzerinde başvuru gelmişti. Basın toplantısının ardından yoğun ilgiyle başlayan satışlarda, lansman dönemine özel avantajlı fiyatlar sunuluyor.

Bölgeye ve projenin donatılarına karşın ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, kısa süreliğine 239.000  TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Alternatif ödeme planlarının sunulduğu projede 60 aya kadar %0,88, 120 aya kadar ise %0,91 faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor. Ayrıca lansman dönemine özel olarak peşin alımlarda %15 iskonto uygulanıyor.

moment istanbul blokları

KARTAL'A 100 MİLYON DOLARLIK DEV YATIRIM

AC Yapı, İstanbul'un en hızlı gelişen bölgeleri arasında yer alan ve Anadolu Yakası'nda gayrimenkul yatırımlarının merkezi haline gelen Kartal'a 100 milyon dolar yatırımla örnek niteliğinde bir proje inşa ediyor. Kartal E-5 bandında, adalar manzarasına hakim bir noktada konumlandırılan Moment İstanbul, estetik mimarisiyle ve donatılarıyla bölgenin yenilenen siluetine büyük katkı sağlıyor.

moment istanbul gece görünümü

CADDE MAĞAZALARIYLA BÖLGENİN MERKEZİ OLACAK

Kartal'ın en merkezi noktasında 44 katlı iki kuleden oluşacak projede, konut ve Home – Office'lerin yanı sıra 12 adet de cadde üzeri mağaza yer alacak. Tamamlandığında bölgenin çekim merkezi haline gelecek projede 2 bin 200 kişi yaşayacak.

10 bin 157 metrekare arsa üzerinde geliştirilen Moment İstanbul'un mimarisinde 3D Atölye Mimarlık'ın imzası bulunuyor.

moment istanbul dükkanları

ADALAR MANZARASINA HAKİM FERAH DAİRELER

AC Yapı, yeni projesinde geniş ve ferah bir tasarıma sahip 1+1'den 5+1'e kadar uzanan çeşitte daire tipleri sunuyor. Kartal'ın merkezinde, adalara nazır bir konumda yükselen proje geniş ve ferah daireleri ayrıcalık sunuyor. Dairelerin büyüklükleri ise 74,69 metrekare ile 344,47 metrekare arasında değişiyor.

Moment İstanbul projesi kapsamında; yüzme havuzlarından çocuk oyun alanlarına, 7/24 güvenlikten otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriliyor. Projede; sauna, kapalı otopark, fitness merkezi, dinlenme alanları, yüzme havuzu gibi spor ve sosyal donatı alanları da bulunuyor.

moment istanbul yüksek bloğu

HER NOKTAYA ULAŞIM KOLAYLIĞI

E-5'in ve Kartal Metrosunun yanı başında bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dk, Adalet Sarayına 2 dk. ve Kartal Sahiline 5 dk. uzaklıkta konumlanıyor. 

Heybeli Ada, Kınalı Ada ve Sedef Adası'na hakim manzarasıyla da dikkatleri üzerine çeken Moment İstanbul'un teslim tarihi ise 2017 Mart ayı olarak belirlendi.

Moment İstanbul İletişim Bilgileri;

Web: http://momentistanbul.com/
Telefon: 0216 377 82 82