kartal wi

Kartal Wings, doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor

Konut Projeleri 04.04.2018 10:31

Kartal‘ın dikkat çekici konut projeleri arasında yer alan Kartal Wings, 8.500 metrekarelik yeşil alanı ile sakinlerine huzurlu bir yaşam sunuyor.

Güçlü bir finansal altyapıya sahip olan Amad Gayrimenkul ve inşaat sektörünün deneyimli firması Umran Yapı ortaklığı ile inşa edilen Kartal Wings arazisinin %70'i, ailelerin ve çocukların mahalle atmosferinde bir araya gelmeleri ve doğayla iç içe vakit geçirebilmeleri amacıyla yeşil alan olarak tasarlanıyor.

Kartal Wings‘te Adeta Koru Tadında Geniş Yeşil Alan

Kartal Wings'in mimarı Cem Bender, proje bünyesinde sakinlere ait adeta  koru tadında geniş bir yeşil alan tasarladıklarını, yeşille iç içe sakin bir mahalle ortamı oluşturduklarını ifade ediyor. Bender, projeyi yeşil bir dokuyla çevrili üç blok olarak tasarlayıp, birbirlerine engel olmayacak şekilde konumlandırdıklarını belirtiyor.

Kartal Wings‘in 8.500 metrekarelik peyzaj alanında her türlü sosyal donatı da yer alıyor. Kat maliklerinin günlük alışverişlerini yapabilecekleri 9 dükkana yer verilen proje bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, kafeterya, iki sauna, iki Fin hamamı, spor salonu, basketbol ve tenis kortu, açık ve kapalı çocuk parkı, yürüyüş alanları, güvenlik kontrol ve kapalı otopark bulunuyor.

Yeşil ile Mavinin Buluştuğu Seyir Terası

Kapanmaz deniz manzarasına sahip olan Kartal Wings‘in C blok 5. katında ise ortak kullanıma açık, Marmara denizine bakan, 425 metrekarelik bir seyir terası da yer alıyor. Ailelerin güzel vakit geçirerek dinlenebilecekleri bir ortam olarak tasarlanan seyir terası, Adalar‘a hakim konumda bulunuyor. Kişilerin ödeme gücüne göre, firma bünyesinde taksitlendirme ile ödeme kolaylığı sağlanan projede, dairelerin metrekaresi ortalama 5.000 TL'den satışa sunuluyor.