Queen Central Park / Sinpaş GYO

Sinpaş GYO firmasının Queen Central Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Karşıyaka Rezidans

Karşıyaka Rezidans’ta taksitler 1800 lira!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 15.03.2015
Sinpaş GYO güvencesiyle Halkalı Atakent bölgesinde inşa edilen Ege Yakası’nın bir etabı olan Karşıyaka Rezidans projesine ilgi yoğun.
Arsa alanı 41 bin 885 metrekare olarak belirlenen Ege Yakası projesi mimarisiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Ege konseptini taşıyan projede fiyatlar 198 bin lira taksitler de 1800 lira olarak açıklandı.

Akıllı ev teknolojisine sahip Karşıyaka Rezidans'ta 1+0, 1+1, 1+1 dubleks ve 2+1 dubleks daire seçenekleri sıralanıyor. Projede 1+0'lar 47 metrekare, 1+1'ler 65 ila 83 metrekare, 2+1'ler ise 122 ila 129 metrekare formunda tasarlandı.

Şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzaklaşmak isteyenlerin projesi Karşıyaka Rezidans'ın sosyal donatıları arasında; akıllı ev teknolojisi, resepsiyon, güvenlik, kuru temizleme, çamaşırhane, sağlık hizmetleri, ulaşım hizmetleri, günlük temizlik servisi, yemek ve alışveriş servisi, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, güneşlenme terasları ve bisiklet parkı yer alıyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika

Karşıyaka Rezidans fiyat Karşıyaka Rezidans taksit Karşıyaka Rezidans sosyal olanakları Sinpaş GYO