Self İstanbul / Karden İnşaat A.Ş.

Karden İnşaat A.Ş. firmasının Self İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
self istanbul projesi

Karden İnşaat’tan, 609 konutluk Self İstanbul projesi!

Konut Projeleri Esra Karaşin 09.11.2017
İstanbul'un nitelikli konut bölgelerinde markalı projelere imza atan Karden İnşaat, yeni yaşam alanları inşa etmeye devam ediyor.
Karden İnşaat tarafından hayata geçirilen Self İstanbul projesi Esenyurt'ta Adile Naşit Bulvarı üzerinde yükseliyor. 26 bin metrekare alanda yükselen projede 609 konut ve 60 adet ticari ünite yer alıyor. Daire alanlarının 66 ile 290 metrekare arasında değiştiği Self İstanbul'da 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri bulmak mümkün. Daire fiyatlarının 229 bin liradan başladığı projede teslimlerin Aralık 2019'da yapılması hedefleniyor.

Merkezi lokasyon'da yer alıyor

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Self İstanbul, toplu taşıma imkânlarının yer aldığı İstanbul'un en işlek ulaşım aksı E-5 Otoyolu ve AVM'lere yakınlığı ile dikkat çekiyor.
Proje bitiminde devreye girecek 2 Metro hattına yakın bir noktada bulunan proje; Metrobüs, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonuyla büyük avantaj sağlıyor.

 

self istanbul self istanbul projesi self istanbul nerede self istanbul fiyat esenyurt self istanbul karden inşaat self istanbul