Kalekent satış ofisi

Kalekent’in satış ofisi herkese örnek olmalı

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 16.03.2015
Beylikdüzü’nde inşa edilen ve büyük ilgi gören Kalekent’te 2 bin 500 metrekarelik satış ofisi görenleri büyülüyor.
İstanbul'un cazibe merkezi Beylikdüzü'nde Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığı ile hayata geçirilen Kalekent, pek çok projenin inşaat alanı kadar bir kısmı sadece satış ofisine ve örnek dairelere ayırdı. Projenin dev maketinin yer aldığı satış ofisinde daire beğenmeye gelen ailelerin çocukları parkta keyifli saatler geçirirken anne ve babaları da istedikleri daireyi seçme imkanı buluyor.

Sönmez Aydın: “Soruların cevabı Kalekent satış ofisinde”

Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın, detaylı ve incelikli bir proje geliştirdiklerine ileri sürerek her şeyin düşünüldüğünü ifade etti.  Proje kapsamında 2 bin metrekarelik alana satış ofisi inşa ettiklerini belirten Aydın, “2 bin metrekarenin bir satış ofisi için büyük olduğu düşünülebilir. Fakat biz satış ofisimizi ziyaret eden müşterilerimizin hem rahat etmesini hem de proje ile ilgili akıllarında olan her soruya satış ofisimizde yanıt bulmalarını istedik” dedi. 

Rakamlarla Kalekent:

•    Proje 100 bin metrekare arsa üzerine kurulmuş olup 73 bin metrekaresi peyzaj alanı olarak ayrılıyor. Geri kalan 27 bin metrekareye 2 etaptan oluşan bloklar yerleştiriliyor.
•    2 etap arasında farklı daire modelleri bulunuyor.
•    Proje 33 blokta 1471 daire ve 55 dükkandan oluşuyor. Dükkanlar market, teknolojik market, cafe, resturant ve diğer temel ihtiyaçların sağlanacağı iş yerleri olarak karması yapıldı.
•    Daire modelleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanmış olup bunlarda kendi içlerinde farklı daire modelleri yapılıyor. Daire içlerinde 1. sınıf malzemeler kullanılmış olup mutfakta 4 ankestre yer alıyor. 
•    Proje ilk lansmanından bu güne kadar % 30 civarında prim yapmış olup teslimde % 50 - % 60 varan bir prim beklentisi vaat ediyor.

Kalekent İletişim Bilgileri;

Web: http://kalekent.com.tr/
Telefon: 444 38 07

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Beylikdüzü Kalekent Kalekent satış ofisi