Kale Garden Konutları / Yüksek Mimar İbrahim Kaleli

Yüksek Mimar İbrahim Kaleli firmasının Kale Garden Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kale Garden Konutları

Kale Garden Konutları’nda 299 bin TL’ye daire

Konut Projeleri Emine Pile 29.02.2016
Yüksek Mimar İbrahim Kaleli tarafından İzmir’in Gaziemir ilçesinde hayata geçirilen Kale Garden projesi 215 konuttan oluşuyor.
İzmir'in yatırımcısına yüksek prim getiren ilçelerinden Gaziemir'de inşa edilen Kale Garden Konutları, 215 konut ve 5 adet iş  yerinden meydana geliyor. 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı proje geniş ve ferah daireleriyle dikkat çekiyor. Projenin 2. etabında daire büyüklüklerinin 128 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiklik gösterdiği Kale Garden Konutları 53 bin metrekarelik arsa üzerimde yükseliyor. 

2. ETAP TESLİM TARİHİ... 

Lokasyonu ile yatırımcısına yüksek prim vaat eden Kale Garden Konutları, Esbaş, Otokent, Optimum AVM'ye yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Ayrıca projenin hemen önünde metro durağı bulunuyor. Toplam 3 etap halinde planlanan projenin 1. etap satışları tamamlanmış olup hemen teslim ediliyor. 2. etap teslim tarihinin Ağustos 2016 olarak belirlendiği projede fiyatlar ise 299 bin lira ile 369 bin lira arasında değişiklik gösteriyor. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

 

Kale Garden Konutları Esbaş Otokent Optimum AVM