Muhteşem Yeni Yıl Konutları / Ceylan İnşaat

Ceylan İnşaat firmasının Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları projesi

Kalamış Marina'ya karşı 678 bin liraya daire!

Konut Projeleri Emine Pile 12.11.2015
Ceylan İnşaat tarafından Göztepe'de hayata geçirilen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nda deniz manzaralı 2+1 daireler 678 bin liradan başlıyor.
Ceylan İnşaat'ın Anadolu Yakası'nın en gözde bölgesi Göztepe'de inşaatına başladığı Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nda 120 aya kadar vadelendirilen ödeme seçenekleri ile daire sahibi olmak mümkün. Sunduğu uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla dikkat çeken ve Kalamış Marina manzarası ile İstanbul'u yeni bir seyir terası ile buluşturan projede, 2+1 daire fiyatları 678 bin TL'den başlıyor. 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşan butik projede; suni fiyat dalgalanmaları bulunmuyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Ceylan+%c4%b0n%c5%9faat'>Ceylan İnşaat</a>'ın Göztepe'de hayata geçirdiği <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Muhte%c5%9fem+Yeni+Y%c3%bczy%c4%b1l+Konutlar%c4%b1'>Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları</a>

Ceylan İnşaat'ın Göztepe'de hayata geçirdiği tek bloklu Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları...

Deniz manzaralı 2+1 daireler 678 Bin TL

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı'na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda'ya 750 metre mesafede bulunan Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nda 120 aya kadar vadelendirilen ödeme koşulları sunduklarını belirtti. Muammer Ceylan sözlerine şöyle devam etti: “Projemizde, şehir hayatının gerektirdiği tüm ihtiyaçları karşılamak üzere Türk Hamamı'ndan meyve bahçelerine, özel güvenlikten spor tesislerine kadar her detayı düşündük. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle hem çekirdek aileler hem de kalabalık ailelere hitap edecek konutlar tasarlıyoruz. İstanbul Anadolu yakasının kalbinin attığı Göztepe'de 678 Bin TL'den başlayan deniz manzaralı 2+1 dairelerimizle bölgede kalitemiz ve sunduğumuz imkanlarla fark sağlıyoruz.”

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları Ceylan İnşaat Muammer Ceylan