Atiye Residence / HAS–DBN Yatırım Ortaklığı

HAS–DBN Yatırım Ortaklığı firmasının Atiye Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
atiye residence projesi

Kağıthane’de Atiye rüzgarı esiyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 16.02.2016
HAS-DBN Yatırım Ortaklığı, 70 milyon lira yatırımla Kağıthane'de Atiye Residence projesini inşa ediyor.
HAS-DBN Yatırım Ortaklığı, İstanbul'a Kağıthane'den girdi. Atiye Residence ismini taşıyan projeyi satışa açan şirket, yeni yatırımlar için de düğmeye bastı. Tamamı 108 adet 2+1 daireden meydana gelen projede fiyatlar 550 bin lira ile 600 bin lira arasında değişiyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=atiye+residence'>atiye residence</a> yüzme havuzu

Proje sosyal alanlarıyla da dikkat çekiyor...

2017 yılının aralık ayında kapılarını açacak olan Atiye Residence projesi 70 milyon liralık yatırım değerine sahip. Metrekare fiyatlarının 5 bin 500 ile 6 bin lira seviyesinde olduğu projede rakamların teslim tarihinde 8 bin lira bandına ulaşması hedefleniyor.

Yüzde 1 KDV avantajı ve konumuyla öne çıkan Atiye Residence projesi konum olarak Şişli'ye 8 dakika, Çağlayan'a 5 dakika, Malak'a 7 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=atiye+residence'>atiye residence</a> projesi

Atiye Residence tamamlandığında böyle olacak...

Projenin yapımcı firması HAS-DBN Yatırım Ortaklığı daha önce Ankara'da West Gate ve HM Commerce Center projelerinin altına imzasını attı. Ayrıca firma, İncek'te 20 bin metrekarelik ve Çayyolu'nda 400-500 konutluk yeni proje hazırlığında. Bu yatırımların başlaması için ruhsat bekleniyor.

Öte yandan İstanbul'da Kağıthane'yle birlikte Kemerburgaz ve Topkapı'yı gözüne kestiren Has-DBM Yatırım Ortaklığı, projelere devam edecek. Firma, özellikle Topkapı bölgesinde sanayi alanlarının dönüşümünde boy göstermeyi planlıyor.

İsmini, Kağıthane Kaymakamlığı olarak kullanılan Atiye Sultan Sarayı'ndan alan Atiye Residence, sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

atiye residence atiye residence projesi has dbn atiye residence