Kağıthane 7000 / GenYap

GenYap firmasının Kağıthane 7000 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kağıthane 7000 projesi'nin dış görünümü

Kağıthane 7000’de Ramazan'a özel yatırım fırsatı…

Konut Projeleri Emine Pile 06.07.2015
Genyap İnşaat tarafından Kağıthane’de konumlanan Kağıthane 7000 projesi Ramazan kampanyası ile eski satış fiyatları üzerinden yatırım fırsatı sunuyor.
Ramazan ayı boyunca 435.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan Kağıthane 7000, hazırlanan ödeme seçenekleri ile konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Genyap İnşaat tarafından uygulanan esnek ödeme seçenekleri ve bütçeye uygun ödeme planlarının yanı sıra anlaşmalı bankaların firmaya özel kredi destekleri ile yatırım yapmak daha cazip hale geliyor.

Şehrin merkezinde konumlanan proje 8 blokta toplam 122 adet daireden oluşuyor. Projede 90 metrekare ile 260 metrekare arasında değişkenlik gösteren 2+1,3+1 normal daire tiplerinin dışında 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere dubleks daire tiplerine de yer verildi. 

2016 yılında teslim edilmesi planlanan projede Aile konsepti ve hassasiyeti ön planda tutuluyor. 1600 metrekare üzerine konumlanan sosyal tesislerde bay ve bayanlar için ayrı ayrı tasarlanan kapalı havuzlar, fitness salonları ve saunaları ile şehir hayatının merkezinde  7 /24 tatil imkanı sunuyor.

Kağıthane 7000, eşsiz vadi manzarasının yanı sıra 3300 metrekare doğayla iç içe muhteşem bahçesi ile huzur dolu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Şehrin merkezinde fakat şehrin gürültüsünden ve stresinden uzak bir doğa hayatının yanında rahat ve konforlu bir yaşam sunan projede, çocuk oyun parklarından, yürüyüş parkurlarına, kafeteryadan, kamelyalara kadar her noktada yeşilin tonlarını görmek mümkün. 

Şehrin tam merkezinde konumlanıyor

Eğitim kurumları, hastane, ofis merkezleri, bankalar gibi bir çok önemli noktanın tam ortasında bulunan Kağıthane 7000 proresi, geniş ve konforlu dairelerinin yanı sıra merkezde olmanın avantajını da sunuyor. 

E-5 ve E-6 ‘ nın tam ortasında konumlanan proje, yakın zamanda hayata geçecek olan Mahmutbey-Mecidiyeköy Metrosu ile İstanbul ‘ da ulaşmak isteyeceğiniz bütün noktalara bir adım mesafede…

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Ka%c4%9f%c4%b1thane+7000'>Kağıthane 7000</a> projesinin mutfağı

İstanbul' un göbeğinde Taksim, Şişli, Beşiktaş, Levent, Etiler ve Maslak gibi merkezi noktalara kolay ulaşım avantajı ile yatırımcıların dikkatlerini üzerine çekiyor.

Kağıthane 7000