Ege Perla

İzmir gibi ferah, İzmir gibi şık…

Konut Projeleri 29.03.2015 16:24

İş GYO güvencesiyle İzmir Konak’ta hayata geçirilen Ege Perla, İzmirlileri ve İzmir’in büyüsünü hissedenleri bu keyfi paylaşmaya bekliyor.

İzmir Konak'ta Körfez'in taptaze havasına ve harika manzarasına sahip bulunan Ege Perla göz dolduruyor. Ofis ve rezidanslardan oluşan proje İzmir'in en değerli projelerinden olmaya aday…

Deniz manzarası ve ulaşım kolaylığı sunarak yatırım ve oturum için uygun bulunuyor.  111 adet konut, 65 adet home ofisin bulunduğu projenin mimari tasarımını Aga Khan ödüllü, dünyaca ünlü Mimar Emre Arolat üstlendi. 2 blokta yükselen ve İş GYO imzası taşıyan Ege Perla, 1+1'den 5+1'e kadar farklı alternatifler sağlıyor. Teslimlerin ise Aralık 2015'te yapılması planlanıyor. 

İzmir'in ihtiyaçlarını modern görüntüsü ile birleştiren Ege'nin huzur veren projesi Ege Perla, alışveriş, iş ve yaşam merkezi olarak tasarlandı. 

Arsa alanı 18 bin 392 metrekare olan ve körfez manzaralı daireleri, ferah çalışma ortamına sahip ofisleri ve özgün, yarı açık mimarisi ile alışveriş merkezini ev alacakların hizmetine sunan Ege Parla, kolay ve keyifli hayatın kapısını açıyor. 

Bulunduğu konum itibariyle ulaşım açısından da büyük kolaylık sağlayan proje ev sahiplerinin güzel vakit geçirebilmeleri için de sosyal donatı alanları hazırladı. Kapalı yüzme havuzu, sağlıklı bir yaşamın anahtarı fitness center, SPA alanı ve açık ve kapalı alana sahip Lounge ile birçok aktiviteye imkan sundu.