DAP Adam Kule / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının DAP Adam Kule projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
International Property Awards

İstMarina'ya "Dünyanın En İyi Projesi" ödülü

Konut Projeleri Emine Pile 11.12.2014
İstMarina, International Property Awards Yapı Geliştirme kategorisinde "Dünyanın En İyi Projesi" ödülüne layık görüldü.
Gayrimenkul sektöründe benzersiz mimari projelere imza atan DAP Yapı'nın İstMarina Projesi, Dünya'nın en önemli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen  “International Property Awards”da, “2014-2015 Yapı Geliştirme” kategorisinde “Dünya'nın En İyi Projesi” seçildi. 

DAP Yapı'nın, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile Anadolu yakasının en hızlı gelişen ve yıldızı parlayan bölgesi Kartal sahilinde gerçekleştirdiği İstMarina, Türkiye ve komşu ülkelerden ödüle layık görülen tek proje olarak büyük bir başarıya imza attı. 

DAP Yapı'nın İstanbul'a kazandırdığı İstMarina projesi, Londra'da gerçekleştirilen European Property Awards'de “Avrupa'nın En İyi Projesi” seçilirken, 8 farklı proje ile 15 dalda ödül kazanarak ulaşılması güç bir rekora imza atmıştı.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, ödül ile ilgili şunları söyledi: 

“Ülkemizi uluslararası arenada bu şekilde temsil etmek bizim için gurur verici. İst Marina için yıllarca çalıştık, araştırma yaptık. Çalışmalarımızın karşılığını önce Londra'dan akabinde Dubai'den aldığımız uluslararası ödüller ile taçlandırdık. Türkiye'den ödüle layık görülen tek proje İst Marina oldu. Bu ödülü sadece şirketimiz adına değil aynı zamanda ülkemiz adına aldık. Bize desteğini esirgemeyen TOKİ Başkanı M. Ergün Turan ve kurumuna, Emlak Konut Genel Müdürü Murat Kurum ve kurumuna, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Topbaş ve ekibine, Kartal Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz'e, çalışanlarımıza ve bizden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ve hayallerimize ortak olan tüm müşterilerimizle ödülümüzü paylaşıyor, şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.

İst Marina projesi DAP Yapı Dünya’nın En İyi Projesi International Property Awards