DAP A Ofis / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının DAP A Ofis projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İstMarina

İstMarina'nın bahar kampanyasını duydunuz mu?

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 18.04.2015
Dap Yapı, bahara özel kampanyası ile peşinatsız, 0 faizle ve banka kredisiz 40 ay vade ile İst Marina sahibi yapıyor.
ESD - Emlak Konut GYO'nun 64 bin 502 metrekarelik arsasında İst Marina Kartal projesini hayata geçiren Dap Yapı, bahara özel kampanyası ile İst Marina sahibi yapıyor.

Satışların tüm hızıyla devam ettiği İst Marina Kartal'ın içerisinde; marina, özel okul, hastane, 1463 konut, 258 mağazalı AVM gibi birçok lüks seçeneği bir arada bulmak mümkün.

Faizi Dap Yapı ödüyor

Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme projesi ödüllü İstMarina'nın sınırlı sayıda kalan daireleri için hazırlanan kampanya kapsamında faizin tamamı DAP Yapı tarafından ödeniyor.

Avrupa'dan aldığı 15 ödülden sonra Dubai'de aldığı Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme ödülü ile adından söz ettirmeye devam eden İstMarina, bu büyük gururu müşterileriyle paylaşmak için bir kampanyaya imza atıyor.

Muhteşem Bahar Kampanyası

Yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan projede bahar aylarına özel kampanya sunuluyor. Bu 'Muhteşem Bahar Kampanyası' ile İstMarina'da peşinat tutarı teslim tarihinde ödenirken 0 faiz, banka kredisiz 40 ay vade ile konut sahibi olma fırsatı veriliyor.

İnşaat büyüklüğü 141 bin 896 metrekare olarak belirlen projede; yüzme havuzu, fitness center, sauna, otopark, cafeler, mağazalar ve restoranlar gibi birçok lüks ayrıntı yer alıyor.

Emlaktasondakika.com

İstMarina bahar kampanyası İst Marina ödeme planı Dap Yapı İstMarina ödeme