istimtuzla
Haberler / Konut Projeleri / İSTİM Tuzla'da Büyük Fırsat! Sıfır Faiz, 2021 Teslim!

İSTİM Tuzla'da Büyük Fırsat! Sıfır Faiz, 2021 Teslim!

Konut Projeleri 04.02.2021 10:48

Şehrin Yeni Sanayi ve Ticaret Merkezi İSTİM Tuzla'da 36 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Üstelik projede teslimler 2021 yılı içerisinde gerçekleşecek.

Kadimyapı-Betacons ortaklığıyla hayata geçirilen İSTİM Tuzla projesinde cazip fırsatlarla satışlar devam ediyor. Toplamda 777 bağımsız birimden meydana gelen projede 36 ay vade imkanıyla yatırım yapma imkanı sunuluyor. İstanbul'un yeni ticaret merkezi olmaya aday İSTİM Tuzla, stratejik konumu ve merkezi noktalara yakın lokasyonuyla da öne çıkıyor.

istim tuzla

Ofis ve dükkan seçeneklerinin yer aldığı İSTİM Tuzla projesinde dükkan fiyatları 1 milyon TL'den başlıyor. E5 Karayolu'nun yanı başında yükselen ve geniş alanlarıyla öne çıkan İSTİM Tuzla'daki ofislerin metrekare birim fiyatı ise 9 bin TL olarak belirlendi.

istimtuzla

Türkiye'nin En Modern Sanayi Sitesi mottosuna sahip olan İSTİM Tuzla projesinde sıfır faizli ödeme seçeneği ve 2021 yılında teslim fırsatıyla büyük bir fırsat sunuluyor. Sahil ve marinaya 5 kilometrelik yakınlığıyla öne çıkan projede ihtiyaç ve çözümler için üniversite iş birliği sağlanmış durumda.

tuzla

Kazancı Kat Kat arttığı İSTİM Tuzla'da 7,8 ile 13,2 metre arasındaki net tavan yükseklikleri dikkat çekiyor. Yüksek elektrik enerjisi, 18 metre koridor genişliği, ağır taşıma kapasitesi, terasta otopark, sosyal alanlar ve yeme içme alanları, İSTİM Tuzla'nın sahip olduğu özelliklerin başında geliyor.