CNR emlak yeni projeler

İşte Kiler GYO'nun 'Referans' projeleri!

Konut Projeleri Emine Pile 04.11.2015
Bugün kapılarını açan Emlak Fuarı 2015’de birçok yeni proje görücüye çıkarken Kiler GYO da 3 yeni projesi ile göz doldurdu.
Gayrimenkul dünyasının merakla beklediği Emlak Fuarı 2015, bu yıl da ihtişamlı bir şekilde kapılarını açtı. 4-8 Kasım tarihlerinde CNR Expo Fuar Merkezi'nde düzenlenen fuarda inşaat şirketleri yeni projelerini görücüye çıkardı.

Gayrimenkul sektörü için başarılı projelere imzalar atan Kiler GYO, 3 yeni projesini fuarda tanıtacak. Referans Bahçeşehir, Kiptaş ortaklığıyla Bahçeşehir'de Pazartürk'ün bulunduğu arsaya yapılıyor. 2016'nın ilk çeyreğinde satışa çıkacak projeye yoğun ilgi bekleniyor. Projede 550 konut var.

Referans Bahçeşehir

Emlak Fuarı 2015'de görücüye çıkan bir diğer proje ise Referans Kartal Towers. Ön talep sürecinde olan proje Kiler GYO ve İller Bankası ortaklığı ile hayata geçirilecek. 457 bağımsız bölümden oluşan projenin 3'te 1'ine ön talep geldi. İnşaatı başlayan proje 2017 Aralık'ta teslim edilecek. Metrekaresi 4bin TL'den  başlayan Referans Kartal Towers, deniz ve adalar manzaralı olacak.

Referans kartal tower

17 katlı tek kuleden oluşan Referans Kartal Kordonboyu'nda, 94 bağımsız ünite bulunuyor. Atalar Mahallesi Çanakkale Caddesi üzerindeki Kiler Market'in arsasına yapılan proje ön talep toplamaya başladı. Referans Kartal Kordonboyu'nun lansmanı ise  2016 Ocak'ta yapılacak. 

Referans kartal kordonboyu

CNR emlka fuarında görücüye çıkan projeler yeni projeler