Kavuklar Gayrimenkul altındağ konutları

İşte Kavuklar Altındağ Konutları'nın satış tarihi!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 29.12.2014
İzmir'in standartları burada belirleniyor şeklinde tanımlanan Altındağ Konutları'nın projelendirme çalışmaları devam ediyor.
1970'li yıllarda yola çıkan Kavuklar, yol boyunca ilkelerinden ödün vermeden ilerlerken akaryakıttan otomotive, sigortacılıktan gayrimenkule kadar birçok alanda yenilikçi ve özgün projeleri ile öne çıktı. 

Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme, tüm projelerinde sadece fiziki alanlar değil, aynı zamanda son kullanıcıların ihtiyacı olan her şeyi bulabileceği, yaşayan mekanlar geliştirmeyi hedefliyor.

Kavuklar, 2015'in ikinci çeyreğinde satışa çıkaracağı Altındağ Konutları projesinin çalışmalarını sürdürüyor. 18 bin metrekare inşaat alanı sahip olan proje, 1+1'den 3+1'e kadar farklı 1.200 daireden oluşacak. 

Eşsiz deniz manzarasına sahip lokasyonu ile dikkat çeken Altındağ Konutları, uçan yol, otoban ve şehir merkezine yakınlığıyla ön plana çıkıyor. Projenin detaylarını satışa çıktığı zaman paylaşacak olan firma yetkilileri, lansman döneminde yüzde 10'dan fazla indirimin uygulanacağını da belirtti.

Altındağ Konutları İletişim Bilgileri;

Web: http://www.kavuklar.com.tr/
Telefon: 0232 435 46 46

Emlaktasondakika.com

Altındağ Konutları kavuklar gayrimenkul kavuklar altındağ