İstasyon 24 / 24 Gayrimenkul

24 Gayrimenkul firmasının İstasyon 24 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İstasyon24

İstasyon24 projesinde 0 peşinat, 0 faiz fırsatı

Konut Projeleri Emine Pile 12.02.2016
Halkalı-Atakent bölgesinde yatırımlarına devam eden 24 Gayrimenkul İstasyon24 ile sevgililere özel “0” peşinat “0” faiz ile 60 ay kredi imkanı sunuyor
Halkalı merkez istasyonun yanı başında inşasına devam ettiği İstasyon24 projesi ile yatırımın odağı haline gelen 24 Gayrimenkul, sevgililere özel 24 daire için kampanya hazırladı. 2016 sonunda teslim edilecek projede konut sahibi olmanız için satış ofisini ziyaret etmeniz yeterli! 

‘'Home-Office'' konseptiyle hayata geçirilen İstasyon24 ana arterde, E5 ve TEM karayollarının orta noktasında ve Marmaray metro hattının yanı başında olmasından dolayı ayrıcalıklı bir konum sunuyor…

Projelerin cadde yaşamıyla iç içe olmasına özen gösteren 24 Gayrimenkul bu projede de caddeye bakan dükkânları ile alışveriş ve yaşamı ilişkilendirdiği konsepti devam ettiriyor.

Örnek bir şehirleşme ile son yılların ilgi çeken en gözde lokasyonlarından biri olan Halkalı-Atakent bölgesi yeni misafirlerini ağırlamaya hazır! 

İstasyon 24 Sevgililer Günü kampanyası