Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
piyalepaşa istanbul projesi

İstanbul’un yeni yüzü Piyalepaşa olacak!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 21.11.2015
800 milyon dolarlık yatırım değerine sahip olan Piyalepaşa İstanbul'da fiyatlar 650 bin 630 liradan başlıyor
Adnan Polat'ın patronu olduğu Polat Holding, Piyalepaşa Gayrimenkul ismini verdiği firmasıyla İstanbul'un en önemli dönüşümlerinden birisine imza atıyor. Konut, rezidans, otel, ofis ve alışveriş sokağı konseptine sahip olacak dev projede çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Her ihtiyaca cevap verecek evler

55 metrekareden başlayıp 207 metrekareye kadar yükselen 950 daire, stüdyodan başlayıp 4+1'e kadar uzanıyor. Tüm ihtiyaçlara cevap verecek konseptte tasarlanan projede rezidans bölümü ayrı bir blokta yer alacak. Alışveriş sokağıyla farklı bir deneyim yaşayacak olan Piyalepaşa İstanbul'da ofisler 100 metrekare ile 1200 metrekare arasında değişiyor.

650 bin liradan başlayan fiyatlarla

Konut bloğunda fiyatların 723 bin liradan başlayıp 2 milyon 260 bin 500 liraya kadar yükseldiği projede rezidans fiyatları 650 bin 630 lira ile 1 milyon 847 bin 440 lira arasında değişiklik gösteriyor. Banka kredisi kullanımına uygun olan dev yatırım, geçtiğimiz yıl Fransa'daki MIPIM Fuarı'na damga vurmuştu.

800 milyon dolarlık dev yatırım

Yüzde 30'unu 2015 sonuna kadar satmayı hedefleyen Piyalepaşa İstanbul, 800 milyon dolarlık yatırım değerine sahip. Sıfır faizli ödeme seçeneğiyle konut almak isteyenlere büyük destekler sağlayan proje İki Design Group Kurucu Ortağı Murat Kader tarafından tasarlandı.

Bittiğinde bölgeyi uçuracak

3 bin 900 araç kapasiteli otoparkıyla dikkatleri üzerine toplayan Piyalepaşa İstanbul, 82 bin metrekarelik arsa üzerinde hayat buluyor. Sosyal donatı alanlarıyla bölgenin çehresini değiştirecek olan proje, gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıracak.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

piyalepaşa istanbul piyalepaşa istanbul nerede piyalepaşa istanbul fiyatları