Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Piyalepaşa İstanbul

İstanbul’un kalbindeki semt yeniden inşa ediliyor

Konut Projeleri Emine Pile 21.06.2015
İstanbul’un en eski semtlerinden Piyalepaşa’da Türkiye'nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi hayata geçiriliyor
Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağından oluşan karma kullanımlı proje olarak inşa ediliyor.

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM'de tanıtılan proje İstanbul'un tam merkezi Beyoğlu'nda yükselecek. 760 konutun bulunduğu projede 190 adet rezidans yer alacak.

Yüzde 48'i yeşil alan!

Doğayla iç içe bir yaşam sunacak olan projenin yüzde 48'i yeşil alanlardan oluşuyor. Farklı kullanım alanlarını bir arada bulunduran karma yapısı ile dikkat çeken Piyalepaşa İstanbul, canlı ve hareketli bir sosyal yaşantıyı beraberinde getirecek.

Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden izler taşıyan Piyalepaşa'nın tasarımı, ödüllü mimar Murat Kader'e emanet edildi. 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan projede daire büyüklükleri ise 55 metrekare ile 207 metrekare arasında değişiklik gösterecek.

Ulaşımı ile beğeni topluyor!

Konut alanı 107 bin metrekare, ofis alanı 50 bin metrekare, otel alanı 34 bin metrekare, alışveriş alanı ise 31 bin metrekare olarak belirlenen Piyalepaşa İstanbul ulaşımı ile de dikkat çekecek.

D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kağıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın konumuyla ön plana çıkan proje, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin merkezi noktalarına sadece birkaç dakika içinde ulaşım imkanı sunacak.  

Piyalepaşa İstanbul