Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark

İstanbul'un dev projesi Avrupark, yatırımcısına kazandıracak!

Konut Projeleri Emine Pile 18.04.2015
Bahçekent’te hayata geçirilen 1.394 daire ve 86 ticari üniteden meydana gelen Avrupark Bahçekent, ön talep sürecinden itibaren yoğun ilgi görüyor.
İstanbul'un yeni merkezi Bahçekent'te, Emlak Konut Hoşdere 3. Etap arsası üzerinde inşa edilen Avrupark Bahçekent, yatırımcısına büyük bir avantaj sunuyor. Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından hayata geçirilen 600 milyon TL yatırım değerine sahip proje 78 bin 640 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. 

5 bin 500 adet ön talep aldı!

Proje lansmanı 8 Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirilen Avrupark, ön talep sürecinden bu yana büyük ses getirdi. Ön talep sürecinde 5 bin 500 adet ön talep alan projede satışlar 11 Nisan 2015 tarihinde başladı.

Örnek şehircilik anlayışı ve kent hizmetleriyle gerçek bir ayrıcalıklar dünyası sunan Avrupark Bahçekent, TEM Otoyolu'na, Kuzey Marmara Otoyolu'na, Kanal İstanbul projesine ve 160 bin metrekarelik dev şehir parkına komşu konumda yer alması ile dikkatleri üzerine çekiyor.

avrupark satış ofisi

Yüzde 80 prim getirmesi bekleniyor!

"Yeni İstanbul" olarak lanse edilen Bahçekent bölgesinde hayat bulan Avrupark Bahçekent, 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. 

Teslim tarihinin Nisan 2018 olarak belirlendi dev projeden lansman fiyatlarıyla ev alanların teslim tarihine kadar yüzde 80 oranında prim yapması bekleniyor. 

Avrupark Bahçekent Avrupark Bahçekent talep