Büyükyalı İstanbul / Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul

Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul firmasının Büyükyalı İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
deniz manzaralı konut projeleri

İstanbul'un deniz manzaralı en yeni 12 konut projesi!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 02.09.2016
Kim penceresinde deniz olan bir evde yaşamak istemez ki? Sizler için deniz manzaralı en yeni projeleri derledik...
İki kıtayı birbirine bağlayan, binlerce yıllık bir tarih ve eşsiz güzellikler barındıran İstanbul her geçen gün daha da büyüyor ve genişliyor. Karadeniz ile Marmara Denizi'ni kavuşturan İstanbul Boğazı, herkesi kendine hayran bırakıyor. Bu güzellikler ve ihtişamıyla herkesi kucaklayan İstanbul'da her gün deniz manzarasına uyanmak isteyenlerin sayısı giderek çoğalıyor. 

1- Sea Pearl

Sea Pearl

Ataköy sahilinde Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen Sea Pearl, denize sıfır konumuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kapanmaz deniz manzarasına sahip olan Sea Pearl Ataköy'de 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. Projede konutların metrekare birim fiyatları 9 bin 500 dolardan başlıyor. 

2- Büyükyalı İstanbul

büyükyalı

Zeytinburnu sahil şeridinde Emlak Konut güvencesiyle inşa edilen Büyükyalı İstanbul, kapanmaz deniz manzarasına sahip. Bir deniz semti oluşturmak amacıyla yola çıkılan Büyükyalı İstanbul'da yaşam 2019 yılının Ocak ayında başlayacak. Büyükyalı İstanbul, ilk olarak Dubai Cityscape fuarında müşterisiyle buluşacak.

3- Yalı Ataköy

yalı ataköy

Ataköy sahilinde Özyazıcı İnşaat tarafından hayata geçirilen Yalı Ataköy'de yaşam başladı. Her kattan deniz manzarası gören ve konumuyla dikkat çeken Yalı Ataköy projesi, 16 katlı 5 bloktan meydana geliyor. Projede daire fiyatları 1 milyon 300 bin TL'den başlıyor.

4- Yedi Mavi

Yedi Mavi

Zeytinburnu sahilinde hayata geçirilen Yedi Mavi, eşsiz deniz manzarasına sahip bir diğer proje. Rezidans, AVM ve apart otelden meydana gelen Yedi Mavi'de yaşam 2018 Aralık'ta başlayacak. 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı projede fiyatlar 985 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

5- Manzara Adalar

manzara adalar

Kartal'da Marmara Denizi ve Adalar manzarasını sunan Manzara Adalar, sahil şeridine 1,5 kilometrelik yürüyüş mesafesinde yer 1+0'dan 5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin sıralandığı Manzara Adalar'da teslimler 2018 Mart'ta yapılacak. Projede en düşük daire fiyatı ise 391 bin 500 TL.

6- Pruva 34

pruva 34

Ataköy sahilinde kapanmaz deniz manzarasıyla dikkat çeken Pruva 34, 16 ve 17 katlı 7 blokta 239 daireden oluşuyor. 1+1'den 5+2'ye kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı Pruva 34'te pencerenizden Marmara Denizi'nin eşsiz manzarasını izleyebilirsiniz. Projede daire fiyatları 1 milyon 270 bin TL'den başlıyor. 

7- İstmarina

istmarina

Kartal'da adeta deniz manzarasına uyanmak isteyenler için tasarlanmış İstmarina, 2017 yıl sonunda tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek. 1+0'dan 5+1'e kadar daire alternatiflerinin sıralandığı İstmarina'da zeminden en üst kata kadar bütün daireler deniz manzarası görüyor. Projede fiyatlar 400 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

8- Blue Lake 

blue lake

Küçükçekmece'de hem göl hem deniz manzarasıyla ön plana çıkan Blue Lake Küçükçekmece, 1+0'dan 4+1'e kadar konut alternatiflerinden oluşuyor. Bir tarafı göl, diğer tarafı denizle çevrili olan Blue Lake Küçükçekmece'de yaşam Aralık 2017'de başlayacak. Projede en düşük konut fiyatı 198 bin dolar.

9- Tual Adalar

tual adalar

Kartal - Yakacık'ta hayata geçirilen Tual Adalar'ın en alt katlardan itibaren sere serpe uzanan Adalar ve deniz manzarası tablo gibi göz önünde olacak. 1+1'den 4+1'e kadar farklı dairelerin yer aldığı Tual Adalar, 2018 Ocak ayında teslim edilecek. Projede daire fiyatları 359 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

10- Maltepe Sahilada

sahilada

Maltepe'de kesintisiz deniz ve Adalar manzarasıyla gözlerinizi bayram ettirecek Maltepe Sahilada projesinde teslimler 2018 yılının Ocak ayında yapılacak. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı proje, Maltepe Sahil Parkı'na 12 dakika yürüyüş mesafesinde. Maltepe Sahilada'da fiyatlar 452 bin TL'den başlıyor.

11- Tuzla Port

tuzla port

Tuzla'da denize sıfır konumu ve az katlı mimari yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Tuzla Port, 202 konut ve 70 mağazadan oluşuyor. 2018 Mart ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan Tuzla Port projesinde fiyatlar 550 bin TL'den başlıyor. 

12- Mesa Marmara

mesa marmara

Mesa Mesken'in Kartal'da inşa ettiği son proje Mesa Marmara, deniz manzarasıyla göz dolduruyor. Her sabah Adalar'a uyanacağınız Mesa Marmara'da teslimler 2017 Haziran'da yapılacak. 2+1 ve 3+1'lerden oluşan projede 3+1 fiyatlar 920 bin TL'den başlıyor.

deniz manzaralı konut projeleri