bizim evler 7 projesi

İstanbul'da deniz manzaralı konut projeleri!

Konut Projeleri 20.04.2018 16:40

Deniz manzarasının tadını çıkaracağınız, dünyanın incisi İstanbul'da hayata geçirilen markalı konut projeleri sizler için derledik...

Yeditepeli şehir İstanbul'da deniz manzarasına sahip, geniş ve konforlu bir ev hangi birimizin hayali değil ki? Sabah masmavi bir denizi görerek güne başlamak kuşkusuz insan ruhunu rahatlatacak bir ayrıcalık. İstanbul'da bu ayrıcalığı size yaşatacak birçok markalı konut projesi yer alıyor.

Güzelliği, tarihi ve kültürel kimliğiyle dillere destan olan İstanbul'da deniz manzarasına sahip markalı konut projelerini listeledik.

Bizim Evler 7

Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi'ne hakim bir manzara konumunda yükselen Bizim Evler 7, İhlas Yapı imzası taşıyor. Ispartakule'de 38 bin metrekare alanda inşa edilen proje 532 konut ve 48 ticari üniteden meydana gelecek şekilde tasarlandı. 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Bizim Evler 7'de fiyatlar 505 bin lira ile 1 milyon 170 bin lira arasında değişiyor.

Lokasyonuyla dikkatleri üzerine çeken Bizim Evler 7, Kuzey Marmara Otoyolu, 3.Köprü bağlantı yolları, yeni metro ve banliyö hatları, 3. Havaalanı, Kanal İstanbul güzergahında yer alıyor.

Locamahal Veliefendi

Kiptaş güvencesiyle hayata geçirilen Locamahal Veliefendi, Zeytinburnu'nda yükseliyor. Yaklaşık 1262 konutun yer aldığı projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulmak mümkün. 450 milyon liralık yatırımla hayata geçen projede daire fiyatları 665 bin liradan başlıyor.

Lokasyonuyla yatırımcısına ayrıcalık sağlayan proje; sahil hattıyla, E-5 Otoyolu'na yakınlığıyla,  Metro, Metrobüs, deniz otobüsü ve Marmaray gibi tüm toplu ulaşım akslarının merkezinde yer alıyor.

Sea Pearl Ataköy

İstanbul Avrupa Yakası'nda denize en yakın konut projelerinden biri olma özelliğine sahip olan Sea Pearl Ataköy, Kuzu Grup tarafından hayata geçiriliyor. 8 residence kulesi ve 1 otelden oluşan projede 1401 konut yer alıyor.

Zemin zirveye, kapanmaz deniz manzarasına sahip olacak şekilde tasarlanan Sea Pearl Ataköy'de 1+1'den 4,5+1'e kadar daire seçeneklerini bulmak mümkün.

Büyükyalı İstanbul

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığıyla yükselen Büyükyalı İstanbul, merkezi bölgelerden biri olan Zeytinburnu'nda hayata geçiriliyor. Yaklaşık 111 bin 263 metrekare alanda hayata geçirilen projede fiyatlar 935 bin liradan başlıyor, 12 milyon 500 bin liraya kadar çıkıyor. 1+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri bulunan proje deniz ve adalar manzarasıyla dikkat çekiyor.

Nidapark Denizatı

Tahincioğlu Gayrimenkul imzası taşıyan Nidapark Denizatı, kentsel dönüşüm projesi kapsamında Zeytinburnu'nda hayata geçirilen projelerden biri. İnşa edildiği konumu itibariyle deniz manzarasına hakim olan projenin Aralık 2020'de teslim edilmesi planlanıyor.

Esra Karaşin/Emlaktasondakika.com